• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

שירשור מבזקים ועידכונים קצרים מהנעשה בעולם התורה בכותל המזרח ובחצרות רבותינו שליט"א - מתעדכן!

במקום לענות לגופם של דברים,
אתה מחפש איך לצאת מזה בצורה אחרת.
כשתכבד את רבותינו באמת ותכתוב על מרן הראש''ל בכבוד הראוי אז אני יודע שבאמת אתה כותב לגופם של דברים ובאותה מידה אני גם יענה לך אך אתה בכלל לא מתקרב לדבר על גופם של דברים רק לכתוב על מרן שליט''א הרב יוסף......שכידוע שזה זילזול לאפוקי מחלק מהרבנים שאם יקראו להם בשם המשפחה כדוגמת הגר''א סאלים זה לא נשמע זילזול ודו''ק

כשתכבד את רבותינו באמת ותכתוב על מרן הראש''ל בכבוד הראוי אז אני יודע שבאמת אתה כותב לגופם של דברים ובאותה מידה אני גם יענה לך אך אתה בכלל לא מתקרב לדבר על גופם של דברים רק לכתוב על מרן שליט''א הרב יוסף......שכידוע שזה זילזול לאפוקי מחלק מהרבנים שאם יקראו להם בשם המשפחה כדוגמת הגר''א סאלים זה לא נשמע זילזול ודו''ק
השבתי לגופם של דברים,
וכתבתי את אותם התארים למו"ר הגאון הגדול ר"א סלים ולמו"ר הגאון הגדול ר"י יוסף, ובדיוק כפי המופיע בעיתון הדרך.
לא חשבתי שיש צורך בכל מקום לכתוב את כל התארים,
וכמובן שכשקיצרתי בתואר רב אחד אף קיצרתי בשני, כדי שח"ו לא יהיה זילזול באחד מהם.
אתה נמצא בערוץ 11..12..13...???
שם קוראים לו גם ללא תואר הרב.

למה לנעול בגלל שלאיזה אחד כואב הבטן....
מאז שהגיעו לכאן אותם האנשים רק יורד הרמה של הפורום.
די נמאס
ל @מורשת מרן כואב הבטן?
הוא ביקש שם לעצור את הדיון בעניין הראשל"צ הבא,
וכפי שנהגנו בשנה האחרונה,
אז הצעתי שלכאו' מן הראוי לנעול אם לא רוצים שהדיון ימשך.

למה לנעול בגלל שלאיזה אחד כואב הבטן....
מאז שהגיעו לכאן אותם האנשים רק יורד הרמה של הפורום.
די נמאס
זה לא קשור.
עצם הדיון בזה הוא דיון על גופם של רבנים, ואם זה ראוי או זה ראוי, וזה נוגד את כללי הפורום.
זה הכל.
זה היה גם מלפני שנה (ואולי יותר), כשהחלו הדיבורים על הבחירות לרבנות.

שירשור מבזקים ועידכונים קצרים מהנעשה בעולם התורה בכותל המזרח ובחצרות רבותינו שליט"א - מתעדכן!​

חלק חצרות רבותינו זה אנשי היח''צ למיניהם תואריים של רבנים מה ולמי ..........כמובן שזה 😀
לעצם הטענה מסכים בהחלט

שירשור מבזקים ועידכונים קצרים מהנעשה בעולם התורה בכותל המזרח ובחצרות רבותינו שליט"א - מתעדכן!

בשעה טובה פתחנו שירשור חדש של מבזקים ועידכונים קצרים מהנעשה בעולם התורה בכותל המזרח ובחצרות רבותינו בכדי לאפשר לאלפי המשתמשים היקרים (שזכו לחסום את האפשרות צפייה באתרי החדשות) לעדכן ולהתעדכן בכל מה שנחוץ, קצר ולעניין, ללא צורך לרעות (ולראות) בשדות זרים.
שימו לב!
א. השירשור נועד לעדכוני חדשות קצרים מהציבור הספרדי, ולא לפרשנויות ופטפוטים,
ב. כתבות או עדכונים חשובים וארוכים (עם סירטונים וכו') ניתן לפתוח בשירשור חדש,
ג. אין כאן מקום לדיוני פוליטיקה או השקפה (יש שירשורים מותאמים לדיונים אלו).

ד. השאירו את ההודעות פה נקיות וענייניות לעדכוני חדשות מהציבור הספרדי בלבד!
ה. המיזם הוא מיזם שיתופי🙏, יש לך עדכון חשוב⁉️ - תשלח כאן✍️, בכדי שעוד כמה יהנו...👍
ו. בכדי לשמור על רצף קריאה תקין בשירשור, נבקש להדגיש את הכתב בעדכונים, ושיהיה בגודל 18.
ז. ניתן לעקוב🔔 אחרי השירשור ולקבל הודעה על כל עדכון, לחצו עדכן אותי למעלה👆
ח. אל תשכחו לתת 👍 כדי לתת מוטיבצייה למעדכנים...😉

בעז"ה שנשמע ונתבשר בשורות טובות.
- חזרה לשגרה! -

בשעה טובה פתחנו שירשור חדש של מבזקים ועידכונים קצרים מהנעשה בעולם התורה בכותל המזרח ובחצרות רבותינו בכדי לאפשר לאלפי המשתמשים היקרים (שזכו לחסום את האפשרות צפייה באתרי החדשות) לעדכן ולהתעדכן בכל מה שנחוץ, קצר ולעניין, ללא צורך לרעות (ולראות) בשדות זרים.
שימו לב!
א. השירשור נועד לעדכוני חדשות קצרים מהציבור הספרדי, ולא לפרשנויות ופטפוטים,
ב. אין כאן מקום לדיוני פוליטיקה או השקפה (יש שירשורים מותאמים לדיונים אלו).
ג. השאירו את ההודעות פה נקיות וענייניות לעדכוני חדשות מהציבור הספרדי בלבד!
ד. המיזם הוא מיזם שיתופי🙏, יש לך עדכון חשוב⁉️ - תשלח כאן✍️, בכדי שעוד כמה יהנו...👍
ה. בכדי לשמור על רצף קריאה תקין בשירשור, נבקש להדגיש את הכתב בעדכונים, ושיהיה בגודל 18.
ז. ניתן לעקוב🔔 אחרי השירשור ולקבל הודעה על כל עדכון, לחצו עדכן אותי למעלה👆
ז. אל תשכחו לתת 👍 כדי לתת מוטיבצייה למעדכנים...😉

בעז"ה שנשמע ונתבשר בשורות טובות.

חשוב שהמערכת תמחוק את כל הפטפוטים המיותרים, וכך זה יגרום שלא יכתבו יותר דיבורים שלא קשורים לאשכול.
נכון שצריך זמן לזה, אבל אם ימחקו כמה פעמים, הציבור ילמד מה ומתי והיכן לכתוב את הגיגיו.
בברכה ולתועלת.

חזור
חלק עליון