• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

תוכן לאחרונה על ידי דוד יוסף

1. דוד יוסף

בית מדרש

מי שמכיר בבני ברק מקום אותו ניתן לשכור בבני ברק עבור בית מדרש במחיר שפוי באזור גבעת ישיבת פונוביז' אשמח שיצור קשר 0548528766 או להשאיר הודעה בפורום
  2. דוד יוסף

אני מאשים

משהו יכול להעלות את כל הקלטת אני מאשים בדחיפות ????
  3. דוד יוסף

מועצת חכמי התורה של ש"ס מה יהיה כעת?!

רק כעת ?? כאילו זה עזר שאמרו לא כעת שגופו הטהור של החכם ... וכו' חכו לאחרי השבעה ומה יצא נדה
  4. דוד יוסף

לא זוכר מה עשיתי אבל החלפתי לסיסמה קשה

לא זוכר מה עשיתי אבל החלפתי לסיסמה קשה
  5. דוד יוסף

אהבת חינם בימי בין במצרים

שלום וברכה לכלל חברי הפרום. אני פונה בזה לכל אחד החפץ לקיים מצוות התורה כי ימוך אחיך והחזקת בו ומצוות מתן בסתר ומצוות חסד ומתוות ואהבת לרעך...ומצוות צדקה אברך יקר מתמיד ועמקן ששקוע בחובות רבים והרהר בקול לידי כי הוא רוצה לעזוב את הכולל ולצאת לעבוד אני אוסף בשבילו ומעונין להגיע לסכום שיוכל לגרום...
  6. דוד יוסף

קו הישועות /חיזוק

ממש ככה קיום הלכה היא ערובה לישועה אבל השיוק צריך להיות שקיום ההלכה ובמיוחד צניעות עושה רעש גדול בשמיים ופועלת ישועות ולא זה נהפך למסטיטי כמו שמן הישועות של הנבל משה יזדי שר''י הבנת את הראש ??
  7. דוד יוסף

קו הישועות /חיזוק

רבינו עעין מה שכתבתי תגובה אחת מעל דבריך ותראה שתגובתך היא בדיוק דעתי
  8. דוד יוסף

קריאה מיוחדת ודחופה לבעלי בתים המשתתפים בשיעורים הנמסרים על ידי אברכים

ואוו ואוו ואאוווווווו אני ממש מרגיש שהוא כותה עלי את הדברים ממש ככה זה ממש קושי עצום שאתה מגיע בשעה שבע ועשרים אחרי מנחה ובעשרים לשמונה אתה כבר יוצא טירוף הלוואי ויגיע לאנשי השיעור שאני מוסר חחח
  9. דוד יוסף

תגלית מפתיעה - בספרד נהגו להוציא את השבת כדעת הגאונים.

חזק וברוך ידועים הדברים כי רבי עזרא עטיה אמר לתלמידיו קודם פטירתו על ג' דברים שלא ישנו ואחד מהם להוציא שבת כדעת הגאונים
  10. דוד יוסף

מגילת שיר השירים

אני מחפש מגילת שיר השירים כתב יפה ומהודר בדחיפות מי שמכיר סופר יר''ש שכותב אשמח לתגובתו
  11. דוד יוסף

התבטאותו המפתיעה של מרן הגר"ח קניבסקי על מרן רבינו הראשל"צ שליט"א

ואאו תודה יענקי קניבסקי בלעדך לא היינו מערכים את הרב עובדיה מה היינו עושים בלעדך ב''ה שקיבלנו חותצת כשרות לרב עובדיה """"שכויייח""""
  12. דוד יוסף

יש כאן מישהו שמוכן ללמוד עם יהודי כמה דקות?

מוכן בשמחה נא צרו קשר 0548528766
  13. דוד יוסף

עיתון "שחרית"

הסרתי מינוי
חזור
חלק עליון