• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

חוות דעתכם - גיוס משאבים לאתר

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
שלום וברכה לחברי הפורום היקרים,

רציתי להתייעץ אתכם בדבר חשוב: מימון והחזקת האתר ופיתוחו!

עלויות החזקת האתר גבוהות: החזקת שרת VPS (שרת פרטי), וכן שרת וידאו המכיל כ300 ג'יגה על מרן, שרת רדיו המשדר 24 שעות את שיעוריו של מרן זיע"א ומרן הראש"ל שליט"א, עבודות תכנות שונות (200 ש"ח לשעה) הנצרכות מעת לעת. וברצוננו להתפתח בע"ה ולהביא כותבים ותכנים מרתקים באופן שוטף, מה שדורש להביא עובדים עם משכורת, שיכתבו ויעלו תכנים.

כל זאת גורר עלויות רבות, ואין הקומץ משביע את הארי. וכל זאת מלבד הוצאות העמותה בפעילויות השונות להנחלת מורשתו של מרן, כפי שכבר ידוע לכם.

על כן חשבנו להעלות "פופאפ" (כמין פרסומת), שתקפוץ לכל מי שנמצא באתר ובא לצאת ממנו, שם תופיע לו הודעה על בקשת תרומה של 10 ש"ח בחודש, סכום קטן מאוד, שאם יהיו רבים שיצטרפו, יהיה זה סכום גדול שיוכל לבסס את האתר. [עבודת התכנות נתרמה בס"ד ע"י המתכנת].

רציתי לבקש את עזרתכם במציאת הניסוח המתאים לכותרת ומלל קצר, שלאחריו יהיה קישור לתרומה.

רעיון:
מה עשית החודש בשביל מרן? או האם תוכל אי פעם לחזיר למרן זצ"ל על כל מה שעשה למענך? ב10₪ לחודש בלבד תוכל להנציח את מורשתו ולהסב לו נחת רוח גדולה!

גם נראה לי שאם הפורום יקודם יהיה זה לתועלת האתר כיון שאנשי הפורום מרגישים מחוברים יותר. ויכולים לתרום יותר (ודי לחכימיא ברמיזא...).

רעיון:
מה עשית החודש בשביל מרן? או האם תוכל אי פעם לחזיר למרן זצ"ל על כל מה שעשה למענך? ב10₪ לחודש בלבד תוכל להנציח את מורשתו ולהסב לו נחת רוח גדולה!

גם נראה לי שאם הפורום יקודם יהיה זה לתועלת האתר כיון שאנשי הפורום מרגישים מחוברים יותר. ויכולים לתרום יותר (ודי לחכימיא ברמיזא...).
וואו!
כל הכבוד. הכיוון השני נראה מיוחד (מעדיף ללכת על דברים חיוביים).
אם יש רעיונות נוספים, נשמח.

לגבי מה שכתבת על הפורום, אתה יודע כמה אני משקיע בקידום שלו, וב"ה יש תוצאות. רק שצריך יותר עבודה וכסף, אולי נעשה איזה פרויקט יחד עם כל חברי הפורום, כדי לקדם אותו בע"ה. ואי"ה עוד חזון למועד.

רצית להיות שותף בתורתו של מרן אבל לא הייתה לך ההזדמנות??? עכשיו יש לך את האפשרות להיות שותף פעיל ומלא בהפצת תורתו ומורשתו של מרן. תרום עכשיו 10 ש"ח ותהיה שותף מלא בתורתו של מרן

רצית להיות שותף בתורתו של מרן אבל לא הייתה לך ההזדמנות??? עכשיו יש לך את האפשרות להיות שותף פעיל ומלא בהפצת תורתו ומורשתו של מרן. תרום עכשיו 10 ש"ח ותהיה שותף מלא בתורתו של מרן
יישר כח!
מה עם מי שהייתה לו אפשרות, והוא כבר תרם יכול להיות למקומות אחרים, איך משכנעים אותו לתרום לעניין הזה?

ברגע שנכנסים לאתר, המנהל מקבל כסף , לא?
לי נראה שחיבים לקדם את האתר כדי שאנשים יכנסו אליו ואז לבקש את התרומה, ברגע שרואים שזה לא פעיל אין על מה לבקש.
צריך למצוא איזה ציטוט מרנן ורבנן שאומרים להמשיך את מורשתו של מרן ועליה לבנות משהו...
(כמו ששמעתי הקלטה של מרן "שמי שעוזר בהוצאת ספריו יהיה שותף שלו בג"ע" ומכון מאור ישראל בנו על זה הרבה מאד דברים והוספות)

ברגע שנכנסים לאתר, המנהל מקבל כסף , לא?
הלוואי. אני רק משלם כסף על השרתים וכו', שיחזיקו את כל החומר הרב, ויהיה מהיר לגולשים וכו'.
לי נראה שחיבים לקדם את האתר כדי שאנשים יכנסו אליו ואז לבקש את התרומה, ברגע שרואים שזה לא פעיל אין על מה לבקש.
למנה לא פעיל, אנחנו עובדים מאד חזק על גויס משתמשים חדשים.
כעת אנחנו עומדים על קרוב ל10.000 גולשים בחודש.
הגענו למקום הרביעי בגוגל בביטוי "הרב עובדיה יוסף", לקח יותר משנתיים עד שעברנו את הידברות, כיכר השבת ועוד, שהם אתרים מאד חזקים, השידור חי של מרן הראש"ל בכל מוצ"ש מאד פופלארי.
משקיעים בפרסום בגוגל (בנטפרי לא רואים את זה), קח דוגמה באקראי:
1572283995254.jpg
שים לב שזה אתר תוכן, והגולשים נהנים מהחומר שכבר קיים בו, זה לא אתר חדשות שאמור להתעדכן כל שנייה. נכון שזו הכוונה בעתיד בע"ה, אבל בשביל זה צריך הרבה שיחתמו הוראת קבע בע"ה.
צריך למצוא איזה ציטוט מרנן ורבנן שאומרים להמשיך את מורשתו של מרן ועליה לבנות משהו...
(כמו ששמעתי הקלטה של מרן "שמי שעוזר בהוצאת ספריו יהיה שותף שלו בג"ע" ומכון מאור ישראל בנו על זה הרבה מאד דברים והוספות)
זה חזק!!
ייש"כ.

יישר כח!
מה עם מי שהייתה לו אפשרות, והוא כבר תרם יכול להיות למקומות אחרים, איך משכנעים אותו לתרום לעניין הזה?
מחילה מכבודו אבל אני חושב שמי שכבר תרם לכל מיני מקומות שנעשים שותפים בתורתו של מרן לא יתרום לאתר אינטרנט... אדם שתורם לספרים או למכון וכדו' פחות מאמין בכוחו של אתר...

מחילה מכבודו אבל אני חושב שמי שכבר תרם לכל מיני מקומות שנעשים שותפים בתורתו של מרן לא יתרום לאתר אינטרנט... אדם שתורם לספרים או למכון וכדו' פחות מאמין בכוחו של אתר...
יש הרבה ציבור מסורתי שתורם בגלל התרמות ברדיו, אני רואה את זה בפניות שמגיעות דרך האתר.
הרבה תורמים לעמותות אחרות, ורוצים לבטל הוראות קבע של מאות !! שקלים בחודש, מחפשים בגוגל "הרב עובדיה" ומגיעים אלינו.
קח דוגמה של הודעה מהאתר משבוע שעבר:
1572284800760.jpg

הציבור הזה כל הזמן משתמש באינטרנט, והוא משתמש המון במאגר הענק של ההלכות שיש באתר.
מי שנהנה מהאתר והוא שימושי בשבילו, למה שהוא לא יתרום לו.
אני רק כתבתי שאולי הנוסח לא נכון, כי אם אומרים לו שרק מי שלא תרם למקומות אחרים יכול לתרום - אז הוא לא יתרום.

כל הכבוד. הכיוון השני נראה מיוחד (מעדיף ללכת על דברים חיוביים).
בד"כ לישנא בתרא היא היותר טובה
לגבי מה שכתבת על הפורום, אתה יודע כמה אני משקיע בקידום שלו, וב"ה יש תוצאות. רק שצריך יותר עבודה וכסף, אולי נעשה איזה פרויקט יחד עם כל חברי הפורום, כדי לקדם אותו בע"ה. ואי"ה עוד חזון למועד.
א. רק ציינתי עובדה
ב. יש דברים מינוריים שאפשר לעשות כגון הדגשה בדף הבית של האתר וכדו'.
ג. החכימיא שדי להו ברמיזא אלו חברי הפורום...
האתר מקודם מאוד.
הלוואי. אני רק משלם כסף על השרתים וכו', שיחזיקו את כל החומר הרב, ויהיה מהיר לגולשים וכו'.
אני יודע שיש אפשרות להרויח כסף מהורדות או לחלופין צפיות ביוטיוב, תנסו את זה.
אולי אפשר להפעיל שם את המדור שאל את הרב וכדו'
תשאיר קצת משהו לפורום...
אדם שתורם לספרים או למכון וכדו' פחות מאמין בכוחו של אתר...
להבין ולהשכיל אינו רק אתר אינטרנט.

אני יודע שיש אפשרות להרויח כסף מהורדות או לחלופין צפיות ביוטיוב, תנסו את זה.

מהורדות לא מרוויחים.
לגבי יוטיוב, אתה צריך להגיע למליוני צפיות בשביל זה.
ובשביל להגיע למליוני צפיות אתה צריך להשקיע המון בייצור חומר טוב.
מה שזה אומר, שכיום זה לא משתלם.
בעבר היו נותנים הרבה בשביל זה.
אבל הפסיקו.

אגב, חבל לעשות רק 10 ש"ח, צריך לעשות כמה אופציות, בסגנון: 10₪ = "מחובר" 50₪ = מחובר "כסף" 100 = מחובר זהב 300/200 = שותף
מהורדות לא מרוויחים.
לגבי יוטיוב, אתה צריך להגיע למליוני צפיות בשביל זה.
ובשביל להגיע למליוני צפיות אתה צריך להשקיע המון בייצור חומר טוב.
מה שזה אומר, שכיום זה לא משתלם.
בעבר היו נותנים הרבה בשביל זה.
אבל הפסיקו.
אני יודע שיש אתרים שלמים שהם רק של הורדות בחינם שהם עושים מזה כסף, מעניין לבדוק.

אגב, חבל לעשות רק 10 ש"ח, צריך לעשות כמה אופציות, בסגנון: 10₪ = "מחובר" 50₪ = מחובר "כסף" 100 = מחובר זהב 300/200 = שותף
חזק!

אני יודע שיש אתרים שלמים שהם רק של הורדות בחינם שהם עושים מזה כסף, מעניין לבדוק.
לא ידוע לי, אשמח לשמות.
אולי הם מרוויחים כסף מפרסומות.
אצלנו לא כ"כ שייך לפחות לעת עתה. ואכמ"ל.

חברה אתם מפגיזים פה רעיונות!
כל הכבוד לכם.
האמת שהתלבטתי בהתחלה אם להעלות את זה לדיון, אבל אני רואה שהיה ממש משתלם.
חזקו ואמצו.

על כן חשבנו להעלות "פופאפ" (כמין פרסומת), שתקפוץ לכל מי שנמצא באתר ובא לצאת ממנו, שם תופיע לו הודעה על בקשת תרומה של 10 ש"ח בחודש, סכום קטן מאוד, שאם יהיו רבים שיצטרפו, יהיה זה סכום גדול שיוכל לבסס את האתר. [עבודת התכנות נתרמה בס"ד ע"י המתכנת].
אולי אפשר לפרסם תקופה מסויימת כאן בפורום...

חזור
חלק עליון