• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

קובץ בהתאסף, חדש!!

יותר שייך למרביצי זה נראה
האיגוד הזה נפתח ע"י אברכים ספרדים שנמצאים תחת הרה"ג שלמה זעפראני שליט"א
והיום כל האברכים באיגוד הזה מ'שלנו' (כמו שאומרים)
הקובץ שהעלו כאן בזמנו של אריות קשורים בחוט לטובת התנועה הקדושה קשור גם לאיגוד הזה
ממילא מה שכתב מוישי "מרביצי ז"ל" צודק במאה אחוז
וכבר ידועה דעתו של הרב זעפראני שליט"א

אני מכיר אישית כמה אברכים (!?) חצופים מהקהילות האלו שהם מדברים על מרן זצ"ל ועל בנו ממשיך דרכו בחציפות גדולו ובספריהם לא מזכירים מדברי מרן ובנו.
מה שאולי הם קצת מדברים בטובות תנועת ש"ס הקדושה - זה רק בשביל לחלוב כסף מנציגי התנועה בעריית ירושלים ובכנסת (שלצערנו לא מבינים את פעולם ודעותיהם)
זה מרביצי עדין

אני מכיר אישית כמה אברכים (!?) חצופים מהקהילות האלו שהם מדברים על מרן זצ"ל ועל בנו ממשיך דרכו בחציפות גדולו ובספריהם לא מזכירים מדברי מרן ובנו.
מה שאולי הם קצת מדברים בטובות תנועת ש"ס הקדושה - זה רק בשביל לחלוב כסף מנציגי התנועה בעריית ירושלים ובכנסת (שלצערנו לא מבינים את פעולם ודעותיהם)
זה מרביצי עדין
אכן.
אבל ולעומת זאת חלק מהקהילות הנ"ל הם של חסידי מרן זיע"א.
אני מתפלל מזה תקופה בא' מבתי הכנסת של האיגוד, ומתחילה חששתי שיש שם איזו השתכנזות וכד', אבל אחר זמן מועט ראיתי שרוב רובם נאמנים למרן זיע"א לגמרי, ואף אותם שאינם הולכים לאור פסקיו לגמרי וכד', הם לא מזלזלים ומעיינים בספריו.
יש כמעט את כל ספרי מרן זיע"א ויבדל"א בניו אחריו שליט"א במקום מכובד בביהמ"ד, (אול"צ אין את כל הסט), ובדרשות בליל שבת מרן זיע"א מוזכר כ"מרן" סתם.
איני מסכים איתם בכל דרכם, אבל יש בהם דברים טובים.

חזור
חלק עליון