• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

תוצאות חיפוש

1. יובל מור

מאכלי חלב בחג השבועות

ראיתי בעלון תהילה לדוד פרשת במדבר שהרב מוצפי שליט"א כתב שמנהג כל הספרדים שלא אוכלים מאכלי חלב בשבועות ולכאורה זה תמוה בעיני האם באמת הספרדים לא היו נוהגים לאכול מאכלי חלב בחג השבועות היות ובסיפרו הרב מוצפי כתב כמה טעמים למנהג
  2. יובל מור

שירים בפסח שני

האם מותר לשמוע שירים לכבוד רבי מאיר בעל הנס היום פסח שני?
  3. יובל מור

פתיחת ההיכל באמירת אבינו מלכנו

מה המקור לפתיחת ההיכל בעת שאומרים אבינו מלכנו
  4. יובל מור

שעון שבת

שבת פרשת שופטים הייתי בשבת חתן של הבת שלי ובערב שבת בשעה 10:30 בערך השעון שבת כיבה את החשמל והצד של החתן רצו להרים את הזיזים של השעון שבת על ידי קטן אולם משפחת הכלה אמרה שזה חילול שבת והם טענו היות ויש קטנים במקום וגם שזה שמחת חתן וכלה לכן מותר על ידי קטן אולם הצד של הכלה לא נתנו להם להדליק...
  5. יובל מור

בית כנסת ארי אשכנזי ספרדי

ברצוני לברר מהו היסוד לבית כנסת האר"י ז''ל אשכנזי ובית כנסת האר"י הספרדי האם האר"י ז''ל היה מתפלל בשניהם אשמח לברור העניין
  6. יובל מור

הכנסת כלה

הכנסת כלה אני בעזרת השם ניתן את ביתי ואשמח לעזרה כספית אני נמצא בחובות גדולים אנא תרמו בעין יפה מצורף המלצה והזמנה *להכנסת כלה בביט 0556690518 או בעברה בנקאית בנק הבינלאומי סניף 002 מ.ח 688350 אנא תרמו בעין יפה תודה* מספר הבנק 31
  7. יובל מור

הכנסת כלה

חברים יקרים מי יכול לעזור לי מצות הכנסת כלה אני נמצא במצב כלכלי קשה לקחתי הלואה בנקאית לפני 10 שנים כעת זה בסכום של 90 אלף שקל ואני מחזיר כל חודש 4000 אלף ויש לי גם משכנתא ועוד הוצאות מרובות ואין באפשרותי לחתן את בתי היקרה וגם התחייבתי ל40 אלף לחתונה אשמח לעזרה כספית להפקדה בביט 0556690518 או...
  8. יובל מור

עופות

ברצוני לשאול את החברים היקרים מה הדין בתרנגול ללא זנב אשמח למי שיש מקורות שמדברים בזה
  9. יובל מור

עזרא כספית

מצב כלכלי קשה, החתונה מתקרבת ואין לי כסף להוצאות החתונה ודברים בסיסיים לחתונה, "כל המשמח חתן וכלה זוכה לראות בבנין ירושלים". תרומות מתקבלות ברצון מס' חשבון 122927 מס' סניף 246 בנק יהב 04 לתרומה בביט 0556690518 ולפרטים נוספים 0556690518 שתפו גם אחרים,תזכו למצוות.
  10. יובל מור

שבירת הכוס בחופה

בעניין שבירת כוס בחופה שנהגו כמה אנשי שגם החתן וגם הכלה שוברים כוס בחופה האם יש לערער על זה או לא.
  11. יובל מור

הרשלצ

איך אפשר לקבוע פגישה עם הרשלצ שליטא מי יכול לעזור בזה תודה
  12. יובל מור

כיסוי הדם

האם מותר להשתמש בחול הים לצורך מיצות כיסוי הדם?
  13. יובל מור

כיסוי הדם

האם מותר לעשות כיסוי הדם בחול ים השמח לתשובה עם מקורות בתודה
חזור
חלק עליון