• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

תוצאות חיפוש

1. יצחק משען

לדקדק באותיותיה - איפה הכף החיים?

אם איני טועה הסיבה שהמושב הרחב של הנ' מתחבר עם האות שאחריה ונראה כמו אות אחרת, לכן כותבים נ' פשוטה [כגון אם יכתוב נו ויתחבר זה יצא כמו ט]
  2. יצחק משען

לדקדק באותיותיה - איפה הכף החיים?

ראו כאן במצו"ב מפי הגר"מ פיינשטין אבל לא הבנתי בדיוק מה הדיון במילה אומנים
  3. יצחק משען

מה החילונים רוצים מאיתנו?

השבוע נכחתי באיזה מקום ופתאום יהודי מבוגר התחיל לצעוק למה אתם לא מתגייסים מה כולם צריכים ללמוד וכו' וכו', כולם שם ניסו להסביר לו שצריך תורה וזכויות והוא צעק יותר מה לדוד המלך לא היה צבא, אני ישבתי לידו מבסוט, שהוא גמר לצעוק אמרתי לו תגיד לי מי לימד אותך לדבר ככה? תדע לך שהשמאלנים מנסים רק לסכסך...
  4. יצחק משען

פורים - אור חביב

5. יצחק משען

פורים - אור חביב

לא! אצלי זה אותה קבוצה, רק תחליף את המילה מי ב"מה".
  6. יצחק משען

פורים - אור חביב

מי שיודע סימן שהוא צריך לדעת ומי שלא יודע סימן שאינו צריך לדעת
  7. יצחק משען

האם איבדנו את הרגש לסממן היהודי?! הנער הגיע לקריאת המגילה בלי כיפה!!

אני לא חושב כמוך. אבל זה לא הנושא שלי. אתה גם רוצה לדבר על זה? (פשוט אני מוכן להתנדב לטפל בכם לגמול אותכם מהלחץ שהפאה גורמת לכם לשני הכיוונים)
  8. יצחק משען

פורים במחיצת רבותינו תשפ"ד

היה אחד מגדולי הרבנים בבני ברק נלב"ע לא מזמן, ראש מוסדות _____ הילד כמובן זה בתוספת שהוא בנו השני של מרן הראש"ל חכם יצחק יוסף שליט"א
  9. יצחק משען

זוגות חשוכי ילדים - עזרה

10. יצחק משען

יתכן, אבל כמו שכתבתי זה לא נושא שמתאים לעשות בו צחוק וגם הפאה לא קרב אל האייפון כלל, בבית מותר להשים איזה פאה שתהיה ואייפון יותר מסוכן בבית ועוד הרבה חילוקים פשוטים
  11. יצחק משען

הרה"ג רחמים שליט"א חתנו של הרב כוחי ות"ח עצום ורב ונחבא אל הכלים
  12. יצחק משען

רק עכשיו התפניתי לקרוא מה כתוב שם [ופלא עליון איך הגעתם כבר לחמש עמודים משורשרים רק מהיום בבוקר? איך יש לכם זמן?] ואם כי לא הבנתי כ"כ את העוקץ של הבדיחה בדף הזה, זה נראה שהם מתבדחים על הבי"ד שנותן הכשר לאייפון, אבל זה לא בדיחה מוצלחת לענ"ד, כיון שהמסר לא מובן, וגם בדברים כאלה לא עושים צחוק אני...
  13. יצחק משען

כפי שכתבתי לצערי לא זכיתי להיכנס לקודש פנימה, באתי עם הפמליא שלי וחזרתי לאחורי.
  14. יצחק משען

ניסיך שבכל עת חרבות ברזל

ויאמר יצחק כמו הקטע דלהלן אני מקבל הרבה, וכן כל מיני ניסים ושיחות מוטיבציות לעידוד רוח העם, אבל אינם קשורים למלחמה ואני רואה את מקומם כאן עוד אני מוכרח להעיר כי הסגנון הזה לקשור אירועים שקורים שהם נקמת ה' וכדו' לא ראינו לרבותינו שהרבו לעסוק בכך מטעם פשוט שאח''כ יאמרו קטני אמנה א''כ למה לא נוקם...
  15. יצחק משען

גמ"ח המרכזי

לענ"ד לא מוכרח. בזמנו בדקתי באותיות הקטנות שלהם והיו כמה דברים שלא מצאו חן בעיני ולא הצטרפתי. כעת איני זוכר מה היה הענין. ועכ"פ לא להיות נמהר לחתום להם. עכשיו הצלחתי לזהות אותך בבירור... עכ"פ אני מברך אותך שתצליח בכל דרכיך ותרווה נחת מכל יוצאי חלציך ולא תצטרך לידי מתנות בשר ודם ולא לידי הלוואתם...
  16. יצחק משען

שימו לב! תוצאות "מיזם פורימי מענין - באו לקחת חלק עם הכשרונות" המנצחים...

תכל'ס מה יוצא מזה חוץ מדימיוניע'ס?
  17. יצחק משען

חזק ביותר וכנ"ל לגבי הטלפונים
  18. יצחק משען

פורים - אור חביב

בתוך עמי אנכי יושבת
חזור
חלק עליון