• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

תוצאות חיפוש

1. דוד יוסף

בית מדרש

מי שמכיר בבני ברק מקום אותו ניתן לשכור בבני ברק עבור בית מדרש במחיר שפוי באזור גבעת ישיבת פונוביז' אשמח שיצור קשר 0548528766 או להשאיר הודעה בפורום
  2. דוד יוסף

אני מאשים

משהו יכול להעלות את כל הקלטת אני מאשים בדחיפות ????
  3. דוד יוסף

אהבת חינם בימי בין במצרים

שלום וברכה לכלל חברי הפרום. אני פונה בזה לכל אחד החפץ לקיים מצוות התורה כי ימוך אחיך והחזקת בו ומצוות מתן בסתר ומצוות חסד ומתוות ואהבת לרעך...ומצוות צדקה אברך יקר מתמיד ועמקן ששקוע בחובות רבים והרהר בקול לידי כי הוא רוצה לעזוב את הכולל ולצאת לעבוד אני אוסף בשבילו ומעונין להגיע לסכום שיוכל לגרום...
  4. דוד יוסף

מגילת שיר השירים

אני מחפש מגילת שיר השירים כתב יפה ומהודר בדחיפות מי שמכיר סופר יר''ש שכותב אשמח לתגובתו
  5. דוד יוסף

ספר אביר הרועים

יש למשיהו את הטלפון של מחבר הספר אביר הרועים מעונין לקנותו על ג' חלקיו
  6. דוד יוסף

האבן עליה ישבה השכינה מהחורבן למשך שלוש וחצי שנים

הנה בתשעה באב האחרון הראה לי אחי יקירי מראשי ישיבת שערי תבונה בספר גליות ישראל דהשכינה עשר גליות גלתה ואחר כל אלו ישבה בהר הזיתים שלוש וחצי שנים וחיכתה אולי ישובו ישראל ויבנה בית קודשינו ותפארתינו ולשווא והנה במגזין תור הזהב האחרון היה כתבה בענין זה ואף הסבר דהיו ישראל עושים בהושענא רבה הקפות...
  7. דוד יוסף

בהמשך לדיון על שתית יין בתשעת הימים

כבר כתב הרב בחזו"ע שהתירו בשתית מיץ ענבים אומנם לפי דברי הרב התם נראה כי גם הרב סובר דיש להחמיר וראיתי לחבורת הוללילם שישבו ביום ה' באב ושתו לכבוד האר"י באמתלת צד התר ממרן הרב ואני בליבי זעקתי ככרוכיא והא אתם בביתכם יש פאות ופתאום אתם מצדדים את הרב בענין התר שתית יין???? אנשים משתמשים ברב שנוח...
  8. דוד יוסף

בענין הרב הגר"מ מאזוז שליט''א

ישנו ענין כואב מאוד מאוד בענין הגר"מ מאזוז הנה כבר ראיתי לכמה אשר לא פוחדים לדבר בגנותו של הרב שליט''א כל מי שיוצא נגד ש''ס מיד נשרף ומיד נאבד עליו הקלח ומיד נהיה מזרוחנ יק וכו' הגר" עמאר והסיפור בחירת הרב הראשי מיד כל אלו המנשקים ידיו ומחניפים לגלימתו פתחו פיהם סרה ושקר וגילולים וכן מרן הרב...
  9. דוד יוסף

עיתון הדרך

כמה עולה מינוי לעיתון הדרך ?
  10. דוד יוסף

אריה שאג מי לא ירא

אלול מתקרב ובפתח באו נתחזק יחד יותר בדיונים העולים במדור עניני דיומא שלא לפגוע להקניט או להעליב ושלא לבקר את ההולכים אחר אחינו האשכנים עוד ישבו הבנים ונשוב ונהיה לממלכת כהנים
חזור
חלק עליון