• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

בונה וסותר בחשמל - דעת מרן זיע"א - דחוף!!!

אושרי רביב

Well-known member
דחוף!
שלום רב לאוהבי תורתך

אני צריך במהירות האפשרית, אם יש בידכם מהזיכרון היכן כתב מרן זיע"א בגיליון או בכתבי ידו המופיעים במהדורת שנת תשע"ה של שו"ת יביע אומר שאמר לו הגר"ע עטייה על דברי החזון איש, שאינם נכונים ומוכרחים.
אני זוכר שיש על זה בח"ז סי' לג אות ו, ושם כתב את זה. אבל גם בגיליון זכור לי, ולא מצאתיו...
אני צריך במהירות האפשרית, אני צריך להראות זאת לדיין חשוב העסוק בכתיבה בדיוק בנושא זה, ומחכה ומצפה לתשובה...
תודה מראש!

דחוף!
שלום רב לאוהבי תורתך

אני צריך במהירות האפשרית, אם יש בידכם מהזיכרון היכן כתב מרן זיע"א בגיליון או בכתבי ידו המופיעים במהדורת שנת תשע"ה של שו"ת יביע אומר שאמר לו הגר"ע עטייה על דברי החזון איש, שאינם נכונים ומוכרחים.
אני זוכר שיש על זה בח"ז סי' לג אות ו, ושם כתב את זה. אבל גם בגיליון זכור לי, ולא מצאתיו...
אני צריך במהירות האפשרית, אני צריך להראות זאת לדיין חשוב העסוק בכתיבה בדיוק בנושא זה, ומחכה ומצפה לתשובה...
תודה מראש!
מה שציינת לסימן לג אות ו' שכתוב כן שם, צ"ל לסימן לו אות ג.

עכ"פ אינני יודע איפה כתב כן בהערות במהדורא החדשה אבל אם זה יעזור בחלק ט' סימן קח(הערות על אור לציון חלק ב') אות קפה(ב) כתב וז"ל: "..וזכורני שבימי חרפי, דנתי על סברת החזון איש עם כמה מגדולי הדור, ואמרו דלא שמיעא להו, כלומר לא סבירא להו חידוש החזון איש. ודי בזה.".

המראה מקום ראיתי כמובן במפתחות של היביע אומר היכן דן על בנין וסתירה בכלים בשבת.

נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון