• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

דרושים מתנדבים להשתתפות בזינוק האתר

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
ב"ה אתר "מורשת מרן" גדל מיום ליום, ואנחנו חפצים לשפר את עליית התכנים לאתר באופן שוטף.
מי שמעוניין להשתתף בהעלאת התכנים מהבית, שעה בשבוע, מוזמן לציין כאן.
באם אני מכיר את האדם, ויודע שאפשר לסמוך עליו, אני יפתח לו אפשרות להעלות תכנים דרך המחשב האישי שלו. וכך הוא יוכל להיות חלק מזינוק האתר וקידומו, ויהיה לו חלק ענק בהפצת תורתו של מרן.
אנחנו כבר נדאג למדריך מפורט להעלאת תכנים, טקסטים ותבנית של התכנים וכו'.
מי שמוכן להיות חלק, שיציין כאן.

נערך לאחרונה:
שעה בשבוע להקדיש שמורשתו של מרן תגדל, חובה
אבל מה להעלות ואיך?
יישר כח גדול!!
אשריכם ישראל.

בעיקרון יש כמה מדורים חדשים שאני רוצה לפתוח באתר, ואין לי את הזמן להעלות.
וכן מדורים שהיו עד עכשיו והופסקו מחמת הסיבה הנ"ל.
לדוגמה: מכתב שבועי ממרן הראש"ל שליט"א, פרשת השבוע ממרן, וכו' וכו'.

איך להעלות אני יהיה אצור אתך קשר.

יש צורך גם במתנדב לעריכת ניוזלטר שבועי, שישלח לקבוצת מקבלי העדכונים.
דוגמה כאן
דבר חשוב מאד לשמירת הקשר עם הרשומים.
מי שמעוניין, יכול לציין כאן.

אולי אני גם יוכל לעזור רק תגידו לי מה צריך לעשות ואני יבדוק אם אני יכול
תודה רבה!
יישר כח גדול על הנכונות.
כרגע, מה שהכי דחוף זה עזרה בעריכת ניוזלטר (מייל) שבועי, שמסכם את כל הכתבות שעלו לאתר. נשלח לרשימת התפוצה שמקבלת עדכונים מהאתר.
כמו כאן
מה שצריך לעשות, זה להעתיק את התמונות והכותרות וקצת מלל מהכתבות באתר עצמו, ולהעביר אותם למערכת של שליחת המיילים. זה לוקח בערך שעה וחצי שעתיים בשבוע.
אבל אפשר לפרוס את זה לכל אורך השבוע.

אני יכול להעלות עדכונים על הנעשה אצל מרן החבי"ב
יישר כח גדול!
עוד כח להפצת תורתו של מרן.
מי הוא זה ואי זה הוא מרן החביב בדורנו?
אם אעלה כאן בפורום זה יהיה טוב גם לאתר (כגון שזה אותו אחסון וכדו') או לאו?
עדיף שיוצג באתר הכללי.

מי הוא זה ואי זה הוא מרן החביב בדורנו?
שאלה מיותרת.
עדיף שיוצג באתר הכללי.
לא הבנת, אני בעיקרון מעדכן כאן אצל החברים. אוכל לטרוח ולעדכן יותר, ואם צריך, לעדכן גם באתר. שאלתי הייתה אם שני האתרים משתמשים בשרת אחד או כיו"ב שלא צריך להעלות את החומר פעמיים אלא רק משחקים איתו בין האתרים (וכמו שאם מעבירים לדוג' מדיסק אונקי למחשב זה לוקח זמן, אבל אח"כ בתוך המחשב מתיקיה לתיקיה זה לא לוקח זמן).

שאלה מיותרת.
אשמח אם תפרש יותר.
שאלה מיותרת.

לא הבנת, אני בעיקרון מעדכן כאן אצל החברים. אוכל לטרוח ולעדכן יותר, ואם צריך, לעדכן גם באתר. שאלתי הייתה אם שני האתרים משתמשים בשרת אחד או כיו"ב שלא צריך להעלות את החומר פעמיים אלא רק משחקים איתו בין האתרים (וכמו שאם מעבירים לדוג' מדיסק אונקי למחשב זה לוקח זמן, אבל אח"כ בתוך המחשב מתיקיה לתיקיה זה לא לוקח זמן).
למרות שזה אותו אחסון, אבל זה שתי מערכות אחרות, ולכן צריך פעמיים.

בעיקרון מכיון שאני עוסק בחינוך יש כל יום דילמות שאנחנו מוכרחים לפתור
ולמרות שהייתי שמח להעלות לכאן אני נמנע מסיבה אחת כיון שיש לי שפה פרובוקטיבית שלא תמיד מצליחה להתמסגר בתקנונים וכדו', ובהיות שאין אני מוצא לזה פתרון לעת עתה אני נמנע כבר כמה חודשים לפתוח דיונים חדשים משלי.

חזור
חלק עליון