• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

סרטונים ישנים של מרן הגאון עובדיה יוסף

יוסי

Member
השלום והברכה.
יש למישהו סרטונים ישנים של מרן הראשל''צ פאר הדור והדרו מרן רבינו עובדיה יוסף
מגיל חיותו עד גיל 40 (0- 40)
אשמח לקבל בפורום, או קישורים ליוטיוב.
תבורכו מפי עליון, שובע שמחות עד בלי די, אכי''ר.

אני מאמין שיש עוד לרשויות הטלויזיה הישנות
איך משחררים את זה מהם
תודה רבה על הסרטונים
יותר קל להוציא מים מהסלע מאשר להוציא מהם סרטים
הראו לי פעם וידאו של חכם עובדיה יושב בישיבה של הרב פראנק יחד עם שאר גדולי הדור דאז
ובחשבון פשוט זה היה לאחר שחזר ממצרים בשנת תש"י לערך

ממש סרטון מדהים ומרגש, אבל לא ראיתי שם את מרן זיע''א.
דרך אגב הסרטון הוא מלפני שבעים שנה [שנת תשי''ב כמבואר בכיתוב בתחילת הסרטון] ולא לפני 62 שנה. כנראה שכיתוב זה בסרטון היה לפני שמונה שנים

ממש סרטון מדהים ומרגש, אבל לא ראיתי שם את מרן זיע''א.
דרך אגב הסרטון הוא מלפני שבעים שנה [שנת תשי''ב כמבואר בכיתוב בתחילת הסרטון] ולא לפני 62 שנה. כנראה שכיתוב זה בסרטון היה לפני שמונה שנים
רואים את חכם עובדיה שקוע בשרעפיו בדקה 4:44 יושב ליד החלון
1629145937159.jpg

יבורך החכם עלום השם אשר הניף והרים צילום עצום זה לאתרא קדישא הדין
אני מתבונן בעין חודרת בחכמים שם ומתפעם מזיו פניהם המאירות זכות וברות והיו למאורות
ואם אין טעות בידי, החכם השמאלי כאן זהו ח"ר סלמאן חוגי עבודי שהיה ראש החכמים בבגדד רוב ימיו
1629148495144.jpg

עוד רגע אדבר על דבר מפליא שנתתי אליו ליבי, כי הגאון צבי פרנק יושב וכולו סוער ורוגש במחשבות עד כי נראה שגלגלי מוחו לא מפסיקים לחדש ולנבוע, רואים כן בכמה פעמים בצילום שהוא מנענע באצבעותיו ועוצר ברוחו בכוח שלא לקום ולברוח לבית תלמודו

חזור
חלק עליון