• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עזרה במציאת מידע על מרן זצוק"ל

תבורך מפי עליון ידידי היקר הרב @בנימין לוריא
אגב בזכות הפרגונים שלו, נזכרתי בעוד מעשה שהיה עם רבנו ואני מצרף קישור. הוספה לתשובה שכתבתי לעיל לגבי רגישותו שהיה בוכה. כנראה שהתכוונתי לזה ולא למפטיר יונה כי התבלבלתי, חשבתי על ראש השנה שכתבתי שורות אלו. ומצורף הסירטון:

תבורך מפי עליון ידידי היקר הרב @בנימין לוריא
אגב בזכות הפרגונים שלו, נזכרתי בעוד מעשה שהיה עם רבנו ואני מצרף קישור. הוספה לתשובה שכתבתי לעיל לגבי רגישותו שהיה בוכה. כנראה שהתכוונתי לזה ולא למפטיר יונה כי התבלבלתי, חשבתי על ראש השנה שכתבתי שורות אלו. ומצורף הסירטון:
חסום בנטפרי.

האם גם כל חברי הצוות דאתרא הדין קשורים לקובץ?
כמעט כולם מהפעילים כאן צדיקים נסתרים ועם שמות אחרים.. עם הזמן אני מבין שאני מהבודדים שכתבו את שמם, כי הרבה מהשמות ה״פרטיים״ שכתובים כאן גם זה אינם באמת.. ועדיין לא זכיתי להבין מה העניין בזה.

כמעט כולם מהפעילים כאן צדיקים נסתרים ועם שמות אחרים.. עם הזמן אני מבין שאני מהבודדים שכתבו את שמם, כי הרבה מהשמות ה״פרטיים״ שכתובים כאן גם זה
אינם באמת.. ועדיין לא זכיתי להבין מה העניין בזה.
אנחנו באותה סירה אל תדאג. חבר אני לכל אשר יראוך...

עדיין לא זכיתי להבין מה העניין בזה.

חזור
חלק עליון