• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

מה יותר טוב נתיב או נטפרי?

אכן ניסיתי תקופה קצרה אתרוג פלוס
ורח"ל מה יש שם...!!!
אינני יכול לפרט כדי שלא לתת רעיונות ומכשולים לרבים ח"ו
ישנם אתרים מסויימים שיש שם סרטונים של תועבה ופריצות ממש, לא יאומן כי יסופר !!
כאשר ראיתי זאת נחרדתי, דיברתי איתם ע"ז כמה וכמה פעמים, אבל משום מה הדברים נופלים על אוזניים ערלות.
ואין פוצה פה ואין מצפצף !!!
[כמובן מיד אח"כ חזרתי לנטפרי].
אוי לו לדור שכך עלתה בימיו
וה' הטוב יכפר בעד

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
אבל בדר"כ זה נחסם מייד אחרי כמה שניות
לא נכון אין כזה דבר בנטפרי, זה או פתוח או חסום, האופן היחיד לחסום תמונות שכבר נפתחו זה ע"י דיווח. אם היה לזה היתר אני יכול לתת לינק פשוט לחיפוש של שמלות באמזון אם כמה תמונות באותו דף

אבל המוכחים כאן צודקים שאין לחפש בעיות נטפרי החסימה הכי טובה ובעז"ה שישפרו אותה

ורח"ל מה יש שם...!!!
כאשר ראיתי זאת נחרדתי, דיברתי איתם ע"ז כמה וכמה פעמים, אבל משום מה הדברים נופלים על אוזניים ערלות.
וה' הטוב יכפר בעד
הבעיה שהעלית כאן - היא החמורה ביותר.
גם אני מצאתי את אתרוג כגרוע ביותר, ופניתי אליהם - והזעזוע הקשה שהיה לי - שלא היה ממש איכפת להם, והמקומות הללו נותרו פתוחים!
דיברתי עם ה'משגיח' כביכול שם והוא אמר לי שלו אין גישה לשם אז הוא לא יודע במה מדובר... וגם לא מקשיבים לו... אז למה אתה משגיח?? תתפטר!

בנטפרי לעומת זאת יש מערכת עדכון בעיות שמיד נחסמות!

לפני הרבה שנים הייתי באתרוג, היה שם תקלות חמורות מאד, ואין שום מענה לחסימה באמת, אומרים לך אם אתה רוצה נחסום לך בלבד ע"י רשימת הנטו שלי.
התווכחתי עם המשגיח ועם שרות לקוחות על האתר של אותו פוקר חרדי שמכנה עצמו רב (כמדומני שהוא בוגר יתד נאמן) שברח לחו"ל אחרי שהתגלה קלונו בחמורות שבחמורות ובאתר הטמא שלו הוא מפרסם כל זוהמא שיכול (עד שמקבל דמי שתיקה...) על כל הקהילות הקדושות ועל רבניהם ואדמוריהם ועל ראשי הישיבות ומפרסם עליהן מעשים מהחמורות שבחמורות תוך כדי ניבול פה והוצאת שם רע שלא קיים כנראה גם בעיתונות הדת"ל, והם סרבו לחסום, ובגלל זה עזבתי אותם ועברתי לנטפרי.
איני יודע האם כיום האתר הזה עדין פתוח באתרוג, אך ברור לי שאף אדם חרדי ירא"ש לא היה משתמש באינטרנט אם היה יודע שהמחיר שישלם על כך זה שהוא או אשתו או אחד מבניו יחשף לזוהמא הנוראה של הבלוג הנ"ל, וה' הטוב יכפר.

גם בנטפרי יש בעיות למרות שזה אנושי לדוגמא פרצוף של אישה אם שער קצר כמו של גבר שההודים שם לא מבדילים כל כך לפעמים
ההבדל הוא שבנטפרי אתה צריך לחפש בנרות עד שאתה מוצא את הבעיות שלכולם יש כל יום וכל הזמן ושם קורה טעויות ממש בודדות, אם בכלל.

ורח"ל מה יש שם...!!!
וה' הטוב יכפר בעד

אמת לאמיתה!! כך גם ממש היה עמי, פניתי מזועזע לתמיכה ואף תיקשרתי במייל עם ה"משגיח" [...] שנדהם, אבל אמר שאינו יכול לבדוק כי אצלו זה חסום... [אז למה שמו אותך משגיח?].
בסופו של דבר הם לא היו מוכנים לחסום חומר מזעזע [ולא אפרט] ועברתי לנטפרי ונושעתי!
ובעיקר מה ש'תפס' אותי - שבנטפרי לא מדובר בביזניס מנס, אלא בערליכער'ס ייד, אנשים עם נשמה שבאמת איכפת להם למנוע מכשול מכל יהודי, וכל פרצה קטנה ביותר - הם מיד חוסמים ודואגים שבאמת לא נגיע ליידי מכשול.

חזור
חלק עליון