• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

עימוד ברמה גבוהה ובמחיר גמ"ח

ערב טוב,
מישהו יודע איפה יש עימוד ברמה גבוהה מאוד של רב טקסט במחיר שפוי?
אולי משה לוי ספרים האם למישהו יש את המייל שלו?
נ.ב. דוגמא מהספר שלי ח''א.
mnl0527634834@gmail.com
מתוק ביותר.

אפשר לראות דוגמה לעימוד רב טקסט?
מישהו יודע איפה יש עימוד ברמה גבוהה מאוד של רב טקסט במחיר שפוי?
כמעמד, להוריד מחיר זה יפה מאוד, אבל גם המעמדים מחזיקים בית של תורה, וילדים שלומדים ב"ה במוסדות, וצריך לתחזק את זה.
עבודת המעמד אינה 'שתי לחיצות וזהו', מדובר בעבודה שדורשת ריכוז, ודיוק, ולבוא לקראת הלקוח, והמון תיקונים, ושעות של עבודה!
מחיר של 2 ש"ח לעמוד - זה כנראה רק עבור סקיצה אחת, וזהו. מנסיון, להוריד מחירים בשוק שגם כך בעייתי [בציבור הכללי מחיר לעמוד פשוט ביותר אינו פחות מ10 ש"ח!!], זה לא הכי לעניין...
בכל מקרה, עימוד של 4-5 ש"ח לעמוד, זה מחיר הוגן לכל הצדדים. ואם קשה למישהו, הוא לא חייב להוציא ספר. אבל למעמד יש חובה להביא לחם וחלב הביתה....

שלום וברכה
רציתי לציין לשבח ולהמליץ בחום על המעמד והגרפיקאי המוכשר ר' @עיני ישראל הי"ו
הוצאתי ב"ה ספר, ועשיתי אצלו את העימוד לספר, והוא עשה הכל בזריזות שאין לתאר ואין לשער, ובכשרון גדול מאוד שהוא זכה מן השמים, וכמובן גם המחיר זול.

ניתן לפנות אליו במייל: i0583263089@gmail.com

דברו פה על מחירים, שוברים אותם, וכו' וכו'
בכל תחום זה ככה !!
יש את המנסים להעלות ויש את המנסים להוריד.
אני כסופר סת"ם, מבכה על המצב הזה שהסוחרים עושים קופה שלא תואמן על חשבון הסופרים,
דברתי עם סוחר והוא הסביר לי כמה ה"שוק מטורף"
הסופר יושב כותב, הסוחר מכפיש לו את הכתב, [הוא הסביר לי דרך הטלפון שהכתב שלי לא משהו...]
מוריד לו את המחיר למינימום ומוכר במקסימום !
אולי מכאן תצא הקריאה,
אם אתה צריך סת"ם, פנה לסופר עצמו, תברר אם יש סופר באיזור מגוריך
כך תרוויח שאתה יודע ממי אתה קונה, מי כתב עבורך את המזוזה שחוץ ממצוות עשה היא גם שמירה על הבית !!
כולם יודעים שהתחום פרוץ מכל הבחינות
נשתף פעולה עם האברכים שיושבים וכותבים בלילות להביא מעט לחם וחלב לבית.
איני מזלזל בסוחרים כולם, אבל אם אפשר לסייע ולחסוך את עלות התיווך יהיה טוב לכל הצדדים ....

חזור
חלק עליון