• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

במה ללא תשלום לזכות את הרבים בעלון שבועי יביע אומר - הרב יגאל כהן שליט"א

יוסף דהן

Well-known member
שלום רב לאוהבי תורתך.
ב''ה שזכיתי כבר כמה שנים לכתוב בעלון של הרב יגאל כהן "יביע אומר" פינת פרשת שבוע ופינת הנהגות מרן.
באתי בזה להציע למי שיש לו מאמר על מרן זצ''ל או מכיר מחבר שכתב עליו שמוכן לשלוח בוורד למייל זה שלי zicuy.harabim26@gmail.com
את הדברים, תבוא עליו ברכה ויציין מה אכתוב בסוף המאמר כגון מתוך ספר ... או מאת הרב ....
כמו כן אפשר גם לשלוח ביאורים קלים על פרשת שבוע.

בברכת יגדילו תורה ויאדירו

אני הצעיר כאן בפורום הבאתי הרבה הנהגות ממרן, ואין לי שום בעיה שתעתיק מהם אפילו בלי להזכיר את שמי, ואמנם לא ראינו במגדל העמק זמן רב את העלון הנפלא שלכם, אבל תבורכו ותעשו חיל

אני הצעיר כאן בפורום הבאתי הרבה הנהגות ממרן, ואין לי שום בעיה שתעתיק מהם אפילו בלי להזכיר את שמי, ואמנם לא ראינו במגדל העמק זמן רב את העלון הנפלא שלכם, אבל תבורכו ותעשו חיל
אני לא יכול לחפש ולשוטט בפורום הענק הזה
אם תרצה לשלוח מסודר מה טוב
סו''ס זה אמור להיקרא בפני עשרות אלפי אנשים ואם כן מסתמא תהיה עוד עריכה ישר כח
כל המטרה שלי בפרסום היתה לחסוך זמן של חיפוש מתוכנה כמו תורת אמת וכו'
יש'כ על מה שכתבתם
ובענין מה שלא נמצא העלון במגדל העמק יש לפנות למערכת יבי''א אני לא אחראי על ההפצה

נערך לאחרונה:
שלום רב לאוהבי תורתך.
ב''ה שזכיתי כבר כמה שנים לכתוב בעלון של הרב יגאל כהן "יביע אומר" פינת פרשת שבוע ופינת הנהגות מרן.
באתי בזה להציע למי שיש לו מאמר על מרן זצ''ל או מכיר מחבר שכתב עליו שמוכן לשלוח בוורד למייל זה שלי zicuy.harabim26@gmail.com
את הדברים, תבוא עליו ברכה ויציין מה אכתוב בסוף המאמר כגון מתוך ספר ... או מאת הרב ....
כמו כן אפשר גם לשלוח ביאורים קלים על פרשת שבוע.

בברכת יגדילו תורה ויאדירו
למה אין את העלון ב"כל העלונים"??? פעם היה, עכשיו לא??? חשבתי שאתם כבר לא מוציאים...

אני לא זוכר אף פעם שהיה
ואני לא מוציא רק שולח ד''ת
ומוציאים למי שבא לאסוף מהמקום לפי הבנתי.
אני כבר ארבע שנים קונה כל העלונים ברציפות כל שבוע בלי לפספס... ושנים שהייתי רואה את זה שם... כמו שיש שם "דברי שי"ח" על מרן הרב קנייבסקי, אני חושב שגם צריך להיות שם עלון יביע אומר על מרן זיע"א

אני כבר ארבע שנים קונה כל העלונים ברציפות כל שבוע בלי לפספס... ושנים שהייתי רואה את זה שם... כמו שיש שם "דברי שי"ח" על מרן הרב קנייבסקי, אני חושב שגם צריך להיות שם עלון יביע אומר על מרן זיע"א
בסדר מ''מ לא קשור אלי
אני אעביר פניה אולי לאחר של הרב שישלחו את העלון למערכת יש לך מייל של כל העלונים?

לפחות מכניסים כל שבוע את השיעור השבועי. (ופעם אחת שבטעות לא הכניסו, אחרי זה שלחו לי התנצלות...)

חמישי בבוקר זה נפלא. גם לשיעורים אם מישהו מוסר ורוצה לקחת משם פנינים יש לו זמן עד כניסת שבת להעתיק נקודות או לציין לו על גבי דף.
תדע לך שהרבה מגדולי הדור שליט"א מפורסמים מאד, מנויים לכל העלונים. ואומרים שזה בשבליהם עונג שבת אמיתי... זה דבר נפלא מאין כמותו.. וגם חוסכים את הבעיות שיש עם טלטול עלונים בשבת לדעת מרן זיע"א. מומלץ מאד לכולם!!! אגב, הם גם אנשים מאד יראי שמים, שמפרסמים גם בנושאי הצניעות, גם בנושאי הסמארטפונים והאייפונים... בהכל... יש שם הרבה אידישקייט...

@יוסף דהן השבוע קראתי את הפינה ואת האמת לא היה מהנהגות מרן כ"כ.
תשובה:
זו היתה פינת השבוע בחוקת
1656932649210.png
והיות ואני לא עורך או הגרפיקאי של העלון
אלא רק שולח את הד''ת
שמלקט או כותב בעצמי לפעמים שמאפשר הזמן
לא שונתה הכותרת של הפינה ל''מתורתו של מרן''
או כיו''ב
לכן בבקשה שלי באשכול היא לא דוקא הנהגות כמו ארחות מרן
אלא העיקר קטע קצר שאנשים יבינו ולא יצטרכו לחקות לשבוע הבא.

חזור
חלק עליון