• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

הגאון הגדול רבינו אברהם יונה

הגאון הצדיק העניו חכם אברהם יונה אני מכיר אותו יותר משלושים שנה ענוותן כהלל וכל הראש שלו רק ברוחניות
הוא חיבר ספר אורך ימים [כמדומה] כמה חלקים, ומסתמא השיעורים שלו ממוסאיוף מועברים ברשת
בנו חכם ישראל מאיר חריף ובקי היה יושב יום יום אצל מרן רבינו עובדיה ומסייע בידו במה שהיה רבינו צריך, וכמה פעמים שדן לפני רבינו ונישקו על מצחו, זה אני זוכר משעת המעשה, וכך זכורני שמובא גם בספר רבינו
יש לי תמונות שלהם,רק אני צריך לבדוק מי הבעלים ואם אין בעיה אעלה כאן בשמחה

הגאון הצדיק העניו חכם אברהם יונה אני מכיר אותו יותר משלושים שנה ענוותן כהלל וכל הראש שלו רק ברוחניות
הוא חיבר ספר אורך ימים [כמדומה] כמה חלקים, ומסתמא השיעורים שלו ממוסאיוף מועברים ברשת
בנו חכם ישראל מאיר חריף ובקי היה יושב יום יום אצל מרן רבינו עובדיה ומסייע בידו במה שהיה רבינו צריך, וכמה פעמים שדן לפני רבינו ונישקו על מצחו, זה אני זוכר משעת המעשה, וכך זכורני שמובא גם בספר רבינו
יש לי תמונות שלהם,רק אני צריך לבדוק מי הבעלים ואם אין בעיה אעלה כאן בשמחה
גם מספריו רואים שמשנתו מאד סדורה ובקי גדול בטור ב"י ובספרי מרן זיע"א

חזור
חלק עליון