• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

הגדלת החברים בפורום 'מורשת מרן' - כמות מול איכות!

כמות או איכות - הצביעו!

• סה"כ בוחרים
    21
כמה הספקתה לצרף עד עכשיו

ב"ה בזכות הפעילות המתמשכת בפורום של חברינו הותיקים וגם שלי הקטן זכינו והפורום הוא מקום של כבוד בקרב דורשי ה', הדרך האמיתית להביא ציבור היא בעיקר להעלות את הרמה של הפורום וכך לגרום שכל מי שמבקר בפורום ירשם וישאר, זה חשוב לעניין אנשים חדשים, אבל באותה מידה ואף יותר חשוב, לגרום להם להצטרף ולהישאר.

ישר כח על הרצון והיוזמה.
ר' שילה היקר, הוא לא בא לתקוף אף אחד, סה"כ בא לדרבן את הציבור.
אני בטוח שגם אתה חפץ בזה.
זה לא סותר את ההירתמות המיוחדת שלך ושל כל מי שהיה שותף להקמת הפורום...
יש לו כוונה טובה, הוא סה"כ רוצה לעזור ולסייע, ואיכפת לו מהעניין.
מחילה אם נפגעתה
לבינתיים צירפתי עוד אחד
מחילה שעניתי כך, לצערי חברי פורום מסוים שלא אזכיר את שמו גרם לי לסגל קצת הרגלים בעייתיים, אני בטוח שכוונתך לטובה, איישר חילך.

לכאורה יש לומר שכל אלו שרואים את הלווין במוצאי שבת הם תלמידים ואוהבים את תורתו של מרן הרשל"צ נר"ו וכל אלו שלא נמנים על תלמידיו מן הסתם שפחות רואים את הלווין לכן אפשר לבקש מדר וסוחרת שיפרסמו את הפורום בכתובית בתחתית המסך

לכאורה יש לומר שכל אלו שרואים את הלווין במוצאי שבת הם תלמידים ואוהבים את תורתו של מרן הרשל"צ נר"ו וכל אלו שלא נמנים על תלמידיו מן הסתם שפחות רואים את הלווין לכן אפשר לבקש מדר וסוחרת שיפרסמו את הפורום בכתובית בתחתית המסך
ומי ישלם על הפרסום?

מלב זאת, כשפורום בשם ״כללי״ עושה את העבודה, זה נותן תחושה כאילו זה חלק מהפורום ולא ״חדר קפה״.
בתור הצעה, עדיף שיקרא ״חדר קפה״.
צריך לתת קצת עניינים של "החדר קפה", כמו שהגדירו את זה כאן בעבר, אבל כמובן שהרוח המובילה, תהיה רוח תורנית.
וכעת יש "חדר קפה" רשמי...

חזור
חלק עליון