• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

הכנסת כלה

חברים יקרים מי יכול לעזור לי מצות הכנסת כלה אני נמצא במצב כלכלי קשה לקחתי הלואה בנקאית לפני 10 שנים כעת זה בסכום של 90 אלף שקל ואני מחזיר כל חודש 4000 אלף ויש לי גם משכנתא ועוד הוצאות מרובות ואין באפשרותי לחתן את בתי היקרה וגם התחייבתי ל40 אלף לחתונה אשמח לעזרה כספית
להפקדה בביט 0556690518 או בבנק הבינלאומי הראשון 002 מספר חשבון 688350 תזכו למצוות

קבצים מצורפים

• המלצה הרב יובל מור.pdf
    193.9 KB · צפיות: 7
חברים יקרים מי יכול לעזור לי מצות הכנסת כלה אני נמצא במצב כלכלי קשה לקחתי הלואה בנקאית לפני 10 שנים כעת זה בסכום של 90 אלף שקל ואני מחזיר כל חודש 4000 אלף ויש לי גם משכנתא ועוד הוצאות מרובות ואין באפשרותי לחתן את בתי היקרה וגם התחייבתי ל40 אלף לחתונה אשמח לעזרה כספית
להפקדה בביט 0556690518 או בבנק הבינלאומי הראשון בסניף 002 בנק 31 חשבון 688350 תזכו למצוות

קבצים מצורפים

• המלצה הרב יובל מור.pdf
    193.9 KB · צפיות: 1
  • הרב בוחבוט.jpg
    הרב בוחבוט.jpg
    127.6 KB · צפיות: 3
חזור
חלק עליון