• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

הרחבה לוורד סרגל כלים ללא עלות

אולי תהיה תועלת
יש לי את זה, אבל זה לא תועלתי כלל. זה לא עובד עם טכניכה מסויימת כמו התוספים של רחמים יעקובוב (עיצוב ספרי קודש) אלא בצורה טבעית, ולכן האפשרויות שם מאד קצרות ובלי תועלת... דיברתי עם היוצר של התוכנה, הוא אמר לי שזה מתאים לאנשים שיש להם זמן וראש לשבת על המחשב ולעבוד שעות ארוכות ביסודיות עם וורד... זה לא מתאים לאנשים שאוהבים קצר וקולע... את זה יש רק לעימוד ספרי קודש של רחמים יעקובוב.

יש לי את זה, אבל זה לא תועלתי כלל. זה לא עובד עם טכניכה מסויימת כמו התוספים של רחמים יעקובוב (עיצוב ספרי קודש) אלא בצורה טבעית, ולכן האפשרויות שם מאד קצרות ובלי תועלת... דיברתי עם היוצר של התוכנה, הוא אמר לי שזה מתאים לאנשים שיש להם זמן וראש לשבת על המחשב ולעבוד שעות ארוכות ביסודיות עם וורד... זה לא מתאים לאנשים שאוהבים קצר וקולע... את זה יש רק לעימוד ספרי קודש של רחמים יעקובוב.
אפשר מייל שלו או קטלוג של רחמים בקשה?

חזור
חלק עליון