• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

יש לי הסרטה שתרעיד את האדמה במדינה שלכם. איך מעלים הסרטה לכאן?

מוכן משלם למי שמסביר.
דבר שירעיד את המדינה צריך כמדומה היתר של בית דין לפרסם. או היתר של רב מגדולי הדור. כשיהיה כזה עדיין יהיה צורך לבקש רשות מרבני הפורום.
החלק הטכני זו הבעיה הקטנה.

נערך לאחרונה:
מוכן משלם למי שמסביר.
מה הבעיה? לא הבנתי? דרך האתר הזה... https://send.magicode.me/
תגרור את הקובץ לאתר ואז תקבל אפשרות להעתקת הקישור תעתיק את זה לכאן, וכולם יוכלו להוריד...
בהצלחה
אני כבר מחזיק את הכסא שלא יפול:oops:

מה הבעיה? לא הבנתי? דרך האתר הזה... https://send.magicode.me/
תגרור את הקובץ לאתר ואז תקבל אפשרות להעתקת הקישור תעתיק את זה לכאן, וכולם יוכלו להוריד...
בהצלחה
אני כבר מחזיק את הכסא שלא יפול:oops:
כבר כתב החכם:
דבר שירעיד את המדינה צריך כמדומה היתר של בית דין לפרסם. או היתר של רב מגדולי הדור. כשיהיה כזה עדיין יהיה צורך לבקש רשות מרבני הפורום.
החלק הטכני זו הבעיה הקטנה.

כבר כתב החכם:
אני נראה לי הבנתי מה הוא רוצה לעלות... (אני לא יגלה) אבל זה לא דבר שצריך היתר ב"ד או היתר של רב... זה לא במקום הזה... ככה אני מבין... אם זה פרסום על רב מסויים שעשה משהו לא טוב וכדו'... המערכת כבר תחסום אותו אל תדאג...

אני נראה לי הבנתי מה הוא רוצה לעלות... (אני לא יגלה) אבל זה לא דבר שצריך היתר ב"ד או היתר של רב... זה לא במקום הזה... ככה אני מבין... אם זה פרסום על רב מסויים שעשה משהו לא טוב וכדו'... המערכת כבר תחסום אותו אל תדאג...
יתכבד הכותב הנ"ל יכתוב למנהל מה הוא רוצה לפרסם ויחליט המנהל אם זה ראוי לפרסום או לא או שצריך שאלת רב ולה יכשיל אותנו[אולי] בלשון הרע שלא לצורך? גם לראות דברים לא טובים מקלקל המידות ומה לנו ולצרה זו?

לפי ההשערה שלי זה לא לשון הרע וכו'... אבל מעניין למה הוא לא מפרסם עד עכשיו... נראה לי שהוא ירד מזה... כי זה באמת מפתיע...
הסתדרתי עד עכשיו בלי שפרסם שימשיך לשמור אצלו ויחסוך לנו כאב ראש.

חזור
חלק עליון