• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מאמרים ומכתבים ממרן הראשל"צ

שלום וברכה.
אני חושב שדנו כאן בפורום בעניין מכתבים ממרן שליט"א, שלא כדאי לפרסמם ברבים, או להעבירם לאחרים. כי הגם שמרן שלח אותם, לא התכוון בדוקא שיתפרסמו, ואם יתפרסמו הוא צריך לעבור עליהם לפני. כך יצא מכל האשכולות בנושא.
אם תרצה להרחבה שאל את המנהל הרב @מורשת מרן

שלום וברכה.
אני חושב שדנו כאן בפורום בעניין מכתבים ממרן שליט"א, שלא כדאי לפרסמם ברבים, או להעבירם לאחרים. כי הגם שמרן שלח אותם, לא התכוון בדוקא שיתפרסמו, ואם יתפרסמו הוא צריך לעבור עליהם לפני. כך יצא מכל האשכולות בנושא.
אם תרצה להרחבה שאל את המנהל הרב @מורשת מרן
כוונתך למה שנכתב כאן.

אולי אמת בדברכם, יש לי מכתב ממרן הראשל"צ שכתב לי שם שלא רוצה שפסק זה יתפרסם ברבים. (מדובר בקולא גדולה מאוד, שיש חשש שתגרום מכשול בציבור, ובייחוד בבעלי בתים)
יישר כח בכל זאת!

יש ברשותי כמה מכתבים שבספרים שנדפסו לאחמ"כ כתב מורנו הראש"ל ההיפך, וחזר בו. ולכן אין ללמוד הלכה ממכתבים וכל מקרה לגופו

חזור
חלק עליון