• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

מה זה אומר?

בנימין לוריא

Administrator
חבר צוות
מתחת לשם המשתמש (בצידי ההודעות) יש גרף כגון זה:
מה זה אומר.PNG
?

מה זה אומר?

אם אני הבנתי נכון הכוונה מי שיש לו 100% זה אומר שהוא חבר בפורום מאז הוקם. הכוונה אריכות חיים בפורום ביחס מאז זמן הקמתו.

לא, הוא התכוון לומר שאם ניקח את הזמן מאז שהפורום קם ועד עכשיו, אתה נכנסת לפורום 23% אחרי שהוא קם. כלומר שמתוך הזמן הזה שהפורום קיים, אתה היית גם רשום 77%...

לא, הוא התכוון לומר שאם ניקח את הזמן מאז שהפורום קם ועד עכשיו, אתה נכנסת לפורום 23% אחרי שהוא קם. כלומר שמתוך הזמן הזה שהפורום קיים, אתה היית גם רשום 77%...
איך יכול להיות, אצלי בכלל מופיע 100. הרב קורסיה היה לפניי, ואני זוכר אגב שההודעה הראשונה שכתבתי בפורום היתה בדרך לימוד עם דבריו.
אז אני בן 77?
ה' ישמרהו.

איך יכול להיות, אצלי בכלל מופיע 100. הרב קורסיה היה לפניי, ואני זוכר אגב שההודעה הראשונה שכתבתי בפורום היתה בדרך לימוד עם דבריו.
קורסיה הצטרף באפריל 2019. אני בנוב' 2018 ואתה לפני כן באפריל 2018. בהתחשב בזה ש'מורשת מרן' הצטרף באותו חודש שאתה הצטרפת, והנה התוצאה.

מדד הפעילות אמור לעודד כתיבה? מצויין.
אולי כדאי שגם 'לייקים' יצטרפו למשוואה (וה'פרצוף כעוס' לא ייחשב כ'לייק'...)

מצפים להפעות.

כרגע בוצע שידרוג לפורום. הוא הסתיים.
עדיין זה מופיע לך?
א"כ, איפה.
לא. זה ירד. רק רציתי לדעת אם אני צריך לעשות משהו.
אגב, כדאי לעדכן מה השדרוגים שמתבצעים בפורום. גם לידיעה כללית, וגם שנדע להעריך...

חזור
חלק עליון