• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

מכתב תגובה ומחאה בענין מכתב שהופץ ברשות הרבים ע"י הר' יקותיאל אוהב ציון

ע"ה ס"ט

Well-known member
לפני כמה ימים הועלה כאן מכתב מחוצף, וכמובן נמחק ע"י המערכת. כעת קיבלתי מכתב של הגאון רבי אושרי אזולאי שליט"א, בו מגולל את הדברים ממבט תורני.

קבצים מצורפים

• מכתב (ומחאה) לה''ר יקותיאל אוהב ציון.pdf
    4.2 MB · צפיות: 208
המכתב שלו גובל בביזוי ת"ח וכו'.
ולכן נמחק מכאן.
עכ"פ יש שראו אותו, ובכדי שלא יפעפע בהם הארס של הדברים שנכתבו, נכתב מכתב מחאה ותגובה זה.

שלא יחשוב רק מאן דהו חלילה שהוא ( הרב המדובר במכתב של הרב אושרי אזולאי) איזה בעל בעמיו חכם מבוגר ובר פלוגתיה דהראש''ל.

סה"כ אברך צעיר שלמד בחזון עובדיה וכעת הרים ראשו וזורק רפש וטיט מבור ממנו שתה את כל תורתו בגלל ששינה דרכו לדרך רבו הגה"צ דב קוק שליט"א.

במקומו כבר מזמן נמחק בעיני האברכים ורוב תושבי עירו על שיצא בגלוי ודיבר סרה וזלזול במי שגדול... וכבר כתבתי בנושא באחד האשכולות שדנו אודותיו.

להעמיד דברים על דיוקם ולאהבת האמת
מכתבו של ידידי הרב יקותיאל לא הופץ בצורה גורפת כשאר מכתביו ששולח כמעט כל יום, ואני אגב נהנה מהם מאוד!
המכתב הנ''ל נשלח ליחידים, ובאמת שיש בו דברים לא מצודקים בעליל
וכגון מה שכתב שאני יצחק משען זה הרב יב''ד, שזה בדיחה מצחיקה, ואין לנו שום קשר, ואני כידוע לכולם לא גר בירושלים לצערי, ולא נפגשתי עם רבינו יצחק ביחוד כמה חודשים לצערי
וגם מה שכתב שאני פוגע ברבנים מסוימים, זה שקר וכזב, אם כי באמת אחד מהשמות שהזכיר לדעתי קירב את פטירתו של מרן רבינו עובדיה, ובעיני הוא מחוק עולמית
משכך התגובה שהובאה כאן משמשת מטרה הפוכה שיבדקו מה הוא כתב ותהיה פרסומת יותר גדולה
מי שרוצה לדון לגוף הענין בבקשה, אבל בבקשה למה להיכנס לפסים אישיים

, אבל בבקשה למה להיכנס לפסים אישיים
ת"ח שמבזה ומבעט ברבותיו וחכמי ישראל אין ראוי לקרותו רב בכלל ראה ערך אמנון יצחק.
אם הוא אומר יצחק יוסף ומוצפי.. ולבעלי בתים ששואלים ממנו דבר הלכה ושבילקוט יוסף כתוב כך וכך והוא עונה להם: מה זה ילקוט יוסף לא מכיר.. וזה עוד לפני 3/4 שנים אז יש לגלגל אותו מכל המדרגות ואין לנסות לחפש אחריו זכויות.
אני הייתי ידידו מקרוב!

ויש על כך מאירי מפורש (איני יודע כעת היכן הוא בזמנו של אמנון יצחק משמיא קא זכו לי וראיתי כן) שאין איסור רכילות ולה"ר על אחד כזה

ת"ח שמבזה ומבעט ברבותיו וחכמי ישראל אין ראוי לקרותו רב בכלל ראה ערך אמנון יצחק.
אם הוא אומר יצחק יוסף ומוצפי.. ולבעלי בתים ששואלים ממנו דבר הלכה ושבילקוט יוסף כתוב כך וכך והוא עונה להם: מה זה ילקוט יוסף לא מכיר.. וזה עוד לפני 3/4 שנים אז יש לגלגל אותו מכל המדרגות ואין לנסות לחפש אחריו זכויות.
אני הייתי ידידו מקרוב!
אתה שמעת כך מפיו? או עד מפי עד?
אני נמצא כאן ביררתי בטבריא ואיש לא שמע כן ממנו
ואדרבא זכה להתקרב להקדוש הרב קוק שכולו בוער תדיר בלי הפסק רגע אחד בדבקות לה'
ובכל אופן חושבני שהדיבורים האלו נוגדים את התקנון הקדוש של האתר שהוחלט אפס סובלנות

ובכל אופן חושבני שהדיבורים האלו נוגדים את התקנון הקדוש של האתר שהוחלט אפס סובלנות
והמכתבים שלו מתאימים לדרכו של הרב דב קוק?!
פלא עליך מה ראית להליץ בעדו, אחרי כל מה שכתבת נגדו?!

והמכתבים שלו מתאימים לדרכו של הרב דב קוק?!
פלא עליך מה ראית להליץ בעדו, אחרי כל מה שכתבת נגדו?!
צריך עיון גדול על @יצחק משען מה מצא להליץ יושר על מי שמחרף ומגדף את רבו גדול הדור לעיני כל ישראל.
בדרך כלל הוא הראשון שיוצא על זה.
זה לא שיש לי תותח ביד ואני מחפש על מי לירות
אני מחפש את האמת
כשאין ברירה תוקפים
וגם הפעם זה לא מדויק לכתוב שהוא התקיף את רבינו "לעיני כל ישראל"

וגם הפעם זה לא מדויק לכתוב שהוא התקיף את רבינו "לעיני כל ישראל"
הרב @לשמור ולעשות לא כתב שהפעם תקף לעיני כל ישראל, אלא שאין להליץ בעד אדם שהתקיף את גדול"י לעיני כל ישראל, כל עוד לא חזר בו ברבים, וממשיך באותו קו.

אני התפללתי עמו, שמעתי אותו, נייעסתי איתו, ישבתי ודברתי איתו המוווון מכירו לפני ולפנים אני לא מדבר באויר!

נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון