• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

מענה לשאלות במייל

המזכירה אמרה לי שיש עומס גדול מאוד.
היא פתחה את מה ששלחתי, וכשביקשתי ממנה שתפתח גם את של האחרים היא אמרה לי שיש להם עומס מאוד גדול ובגלל זה זה מתעכב, אבל זה לא שהם לא פותחים את ההודעות, פשוט זה לוקח קצת זמן.
עכ"פ מסתבר שמי שרוצה שיזדרזו לפתוח את השאלה שלו, פשוט ישלח ויתקשר אליהם כדי להגיד ששלח, ואז היא תפתח את שלו קודם התור...
לא נראה לי שיש עניין להתקשר. אני חושב שהם מגיעים להכל. במוקדם או במאוחר.

בכל מקרה התקשרתי , באמת יש עומס גדול וכל עיני ישראל נשואים למוצא פיו של רבנו ,
לא חושב שבשיחת הטלפון יקודם מהר יותר, אבל נקווה שנזכה

בכל מקרה התקשרתי , באמת יש עומס גדול וכל עיני ישראל נשואים למוצא פיו של רבנו ,
לא חושב שבשיחת הטלפון יקודם מהר יותר, אבל נקווה שנזכה
מה הפירוש? כמדומני שהיא אמורה להדפיס את השאלות להביא לרב, ואם לא התקשרת, אז המייל בכלל לא נפתח וממילא הדף כלל לא הודפס (עדיין). כשמתקשרים ככה"נ היא פותחת מיד את המייל ומדפיסה. כנלענ"ד.

מה הפירוש? כמדומני שהיא אמורה להדפיס את השאלות להביא לרב, ואם לא התקשרת, אז המייל בכלל לא נפתח וממילא הדף כלל לא הודפס (עדיין). כשמתקשרים ככה"נ היא פותחת מיד את המייל ומדפיסה. כנלענ"ד.
כששוחחתי איתם, נשמע מדבריה שהם כן ראו את המכתבים אך עקב עומס עדיין לא הגיעו אליהם,
מקווה שלאחר שיחה באמת יעשה כדבריך ויועבר לרב

אני חושב שאתם מגזימים.
עדיין יש סדר קדימות לפי עיניינים שונים, ושאלות אולי יותר קלות כמו שכתבו פה לעיל וכו'. טלפון למזכירה לא יגרום שיזרז....

כששוחחתי איתם, נשמע מדבריה שהם כן ראו את המכתבים אך עקב עומס עדיין לא הגיעו אליהם,
מקווה שלאחר שיחה באמת יעשה כדבריך ויועבר לרב
אני חושב שאתם מגזימים.
עדיין יש סדר קדימות לפי עיניינים שונים, ושאלות אולי יותר קלות כמו שכתבו פה לעיל וכו'. טלפון למזכירה לא יגרום שיזרז....
אבל אצלי מופיע שהמייל בכלל לא נפתח! ככה שהם בכלל לא ראו את המכתב ולא יודעים מה השאלה...

אני חוזר בי.
כנראה שאין ראיה מכך שמופיע שהמייל לא נפתח. יתכן והם מדפיסים את התשובות מבלי לפתוח את המייל.
שלחתי שאלה בתאריך כ"ד במרחשון, וקיבלתי היום את התשובה שרשום שנכתבה בתאריך י"ג בכסלו. (כמובן בלי להתקשר אליהם).

סתם ראוי לדעת שכפי שהבנתי רוב השאלות לא עונה עליהם מרן הראש"ל, אלא החברותא שלו ראש בית ההוראה בלשכת הראש"ל ר' יצחק דניאל שליט"א.
ורק מרן הראש"ל עובר אח"כ על התשובות ומאשר וחותם.
ורק שאלות קשות עוברות למרן הראש"ל שליט"א

סתם ראוי לדעת שכפי שהבנתי רוב השאלות לא עונה עליהם מרן הראש"ל, אלא החברותא שלו ראש בית ההוראה בלשכת הראש"ל ר' יצחק דניאל שליט"א.
ורק מרן הראש"ל עובר אח"כ על התשובות ומאשר וחותם.
ורק שאלות קשות עוברות למרן הראש"ל שליט"א
לא רק הוא. יש עוד משיבים בצללים. וגם מי אמר שהם חברותא?

חזור
חלק עליון