• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עדכון אוצר החכמה

"ביום חמישי יצא העדכון החדש, אך בינתיים הם לא משווקים אותו אלא ליחידים שיש להם אינטרנט טוב וחשוב להם העדכון למרות שבהתחלה יש בעיות, והם פותרים להם אותם ע"י האינטרנט, אחרי שבוע שבועיים יתחילו לשווק לכולם, ואף יעלו לאינטרנט ויהיה אפשר להוריד למי שיש אינטרנט מהיר (זה בערך 500 ג"ב להוריד, כי זה מחליף הרבה קבצים)."

אתה יודע אם המידע נכון?

@אהרן כהן

"ביום חמישי יצא העדכון החדש, אך בינתיים הם לא משווקים אותו אלא ליחידים שיש להם אינטרנט טוב וחשוב להם העדכון למרות שבהתחלה יש בעיות, והם פותרים להם אותם ע"י האינטרנט, אחרי שבוע שבועיים יתחילו לשווק לכולם, ואף יעלו לאינטרנט ויהיה אפשר להוריד למי שיש אינטרנט מהיר (זה בערך 500 ג"ב להוריד, כי זה מחליף הרבה קבצים)."

אתה יודע אם המידע נכון?

@אהרן כהן
כעי"ז אמר לי אחד מהצוות בפנים ביום שישי האחרון.

1708268656708.png
אני לא מבין איך קיימת גרסה מעודכנת של עוזר והדר, הם הרי הפסיקו את החבילה עם אוצר החכמה?
או שמא החזירו בחזרה, ואנכי לא ידעתי?
או שמא זה רק בשביל אלו שכבר רכשו חבילת עוז והדר בעבר? [דבר שלא הגיוני שיעשו...]

הצג קובץ מצורף 17667
אני לא מבין איך קיימת גרסה מעודכנת של עוזר והדר, הם הרי הפסיקו את החבילה עם אוצר החכמה?
או שמא החזירו בחזרה, ואנכי לא ידעתי?
או שמא זה רק בשביל אלו שכבר רכשו חבילת עוז והדר בעבר? [דבר שלא הגיוני שיעשו...]
החזירו את עוז והדר

באמת???
זה חידוש גדול!!!!
כמדומה שרובם ככולם לא יודעים מזה!!!
כדאי לפרסם זאת!!!
מתי החזירו?
עיין כאן:

חזור
חלק עליון