• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עלון אור השבת פרשת מצורע / גליון 23

בנימין לוריא

Administrator
חבר צוות
הנושאים בתוכנית:
האם יברך מי ששותה מים רק כדי לא להתייבש? / איך צריך לברך מי שנמצא בחוף הים?
האם אפשר לעשות מים אחרונים ע"י מגבונים לחים? / האם עדיף לדלג להספיק עמידה בלחש בציבור, או שלא ידלג ויתפלל עם חזרת הש"ץ?
מה מברכים על חטיף שעשוי ברובו מפירות העץ, ויש בו קצת שיבולת שועל ושומשום? / האם נשים חייבות במאה ברכות?
האם יש היסח הדעת ודיני שינוי מקום בנסיעה? / האם כשיוצא מהרכב מברך שוב?
האם מותר לקרא ספרי קומיקס בשבת?

קבצים מצורפים

• 23 עלון אור השבת - מצורע תשפב - למייל.pdf
    721.3 KB · צפיות: 20
בעניין תפילה עם הש"ץ או לדלג (שאלה ד'), גם אני שאלתי את מרן הראשל"צ בעניין זה והשיב לי שעדיף שידלג ויתפלל עם הציבור מאשר שיתפלל כסדר ויתפלל עם הש"ץ.

העלון האחרון ששלחו במייל (גיליון 44) הוא משאלות ששאלו בפרשת ואתחנן
אם יש עומס ולא מספיקים לכתוב את השאלות, אפשר לחלק את השאלות לאנשים אחרים שיכתבו
כל אחד שירצה יכתוב אפילו רק שאלה אחת ודבר זה יועיל לצמצם את הפערים

אני מוכן להתחיל בלי נדר

ב"ה משפחה יקרה חשובה וצדיקה ירבו כמותם
רק הצעתי הצעה לזירוז העלונים כיון שכל שבוע יש שיעור חדש והפער בין העלונים לשיעור הולך וגדל (כמו שבבין הזמנים הוציאו עלון עם שאלות משנה שעברה וכך עוד פרשה נדחתה וכיצ"ב)
זו היא דעתי העניה ההחלטה היא של הכותבים

ב"ה משפחה יקרה חשובה וצדיקה ירבו כמותם
רק הצעתי הצעה לזירוז העלונים כיון שכל שבוע יש שיעור חדש והפער בין העלונים לשיעור הולך וגדל (כמו שבבין הזמנים הוציאו עלון עם שאלות משנה שעברה וכך עוד פרשה נדחתה וכיצ"ב)
זו היא דעתי העניה ההחלטה היא של הכותבים
ב"ה הכל כתוב בעתו ובזמנו. העניין שהרב לא שולח להדפסה עד שהוא עורך/מגיה/עובר על הדברים. ולכן זה מתעכב. אבל אה"נ ייתכן שאפשר להציע לו בזה עזרה.

חזור
חלק עליון