• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

קובץ עלונים לחג השבועות

מצורף גם עלון המסע

בעלון:
  • ה-* של הנוסחה המפורסמת לשלום בית:'נתינה מולידה אהבה'
  • נתינה מתוך רחמים מול נתינה מתוך אהבה
  • הכיצד יתכן שתלמידי ר' עקיבא לא נהגו כבוד זה בזה?!
  • הרעיון של השמיטה שהעשיר יכנס לנעלים של העני, ויחוש את תחושותיו

מחכים להארות ולתגובות שלכם

קבצים מצורפים

• המסע - שבועות תשפב -.pdf
    1.1 MB · צפיות: 1
יש עלון שנקרא 'לא נפסיק את השמחה' חבל מאוד שלא מעלים אותו בכל מיני אתרים אני יעלה בוופן חד פעמי ניתן להצטרף לרשימת התפוצה במייל שכתוב בעלון

באגב זה העלון שהכי הרבה אוהבים ?????

קבצים מצורפים

• ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏פרשיות נשא בהעלותך 123.pdf
    1 MB · צפיות: 1
יש עלון שנקרא 'לא נפסיק את השמחה' חבל מאוד שלא מעלים אותו בכל מיני אתרים אני יעלה בוופן חד פעמי ניתן להצטרף לרשימת התפוצה במייל שכתוב בעלון

באגב זה העלון שהכי הרבה אוהבים ?????
בקובץ שהבאתי למעלה הוא מופיע (לא ספציפית מה שאתה העלת, כי הוא חדש של היום ויתווסף בקובץ של סוף השבוע הקרוב).

בקובץ שהבאתי למעלה הוא מופיע (לא ספציפית מה שאתה העלת, כי הוא חדש של היום ויתווסף בקובץ של סוף השבוע הקרוב).
יש עוד עלון שנקרא 'השמחה בעניני דיומא'

אני מעלה אותו אולי תגיד לי איך אני מעלה את זה כל שבוע לשם?????

קבצים מצורפים

• ________השמחה בעניני דיומא פרשת בהעלותך 56.pdf
    646.3 KB · צפיות: 1
יש עוד עלון שנקרא 'השמחה בעניני דיומא'

אני מעלה אותו אולי תגיד לי איך אני מעלה את זה כל שבוע לשם?????
לא נפסיק את השמחה ו-השמחה בעינייני דיומא ה אותה הוצאה ל פי מה שנראה. הם שולחים את זה במייל. אבל הם אותו מוציאים. רק בשמות אחרים.

יש להם רשימת תפוצה במייל בשם ''עלונימייל'' הם שולחים שם כל שבוע גם את הקובץ של כל העלונים המובחרים (קובץ עלונימייל) וגם קישור לגוגל דרייב ולג'מבו מייל עם מאות עלונים בלי הגזמה (כמובן רק ראויים, ללא מצב הרוח וכדו'), בנוסף יש להם גם מייל מידי שבוע עם מעל ל-15 שיעורים שבועיים בפרה’'ש מרבנים ומרצים ידועים לצפייה ישירה וגם להורדה בגוגל דרייב ובג'מבו מייל. בקיצור ממש מציאה, אני מנוי לזה ומאוד מאוד נהנה!!

לאחרונה הם פתחו גם ערוץ יוטיוב ''עלונימייל'' של כל השיעורים שהם שולחים במייל וכל הקישורים פתוחים בנטפרי: http://youtube.com/@alonimail

זה המייל של הרשימת תפוצה: alonimail1+subscribe@googlegroups.com - זה מצרף אוטומטי, מאוד נוח!!

חזור
חלק עליון