• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

שידור חוזר ממשדר הזכרון המיוחד מציונו של מרן, במלאות 8 שנים להסתלקותו

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
שידור חוזר ממשדר הזכרון מציונו של מרן, הפקה מיוחדת של המרכז למורשת מרן להבין ולהשכיל, בשיתוף ערוץ אלפיים ומוסדות אור מרן.
משדר של קרוב לשמונה שעות מרתקות על מרן.
הפיצו הלאה לזיכוי הרבים וקחו חלק בהנחלת מורשתו של מרן.

משנה לשנה אנחנו רק משכילים להבין יותר ויותר מי היה מרן.
מחילה מכבוד הרב שילה, אך אני לא מסכים בכלל עם דבריו אחר המחילה הרבה.
עתה היה אצלנו בישיבה הרב אמיר קריספל, ודיבר על מרן זיע"א מזווית אישית. יש סיפורים המוכרים, אבל נתן לנו צוהר אחר מכיוון אישי. ואני אומר בפה מלא, ואני בטוח שאף אחד לא יחלוק עליי. ואף הרב שילה יסכים עמי:
ככל שעובר הזמן - מבינים יותר ויותר כמה מרן רבנו הגדול היה מאור העולם, וכמה הוא חסר לנו היום...
לא נתפס!!!
יותר ויותר לבכות על אובדן הצדיק!!!

לא השכלתי להבין מאי איכא בינייהו.
התכוונתי על הסיפא.
אנחנו רק מבינים כמה מרן היה מלאך, וכמה הוא חסר לנו היום. לא מבינים מי הוא היה באמת, כי אי אפשר לעמוד על סוף דעתו...
היה שייך לדורות קודמים, וירדה נשמתו אל דורנו כדי לתקן אותנו, הוא לא היה צריך תיקון בכלל, כמו שאמר הרב מרדכי שרעבי ע"ה...

מאי נפק"מ.
והעיקר להמשיך להנחיל את מורשתו של מרן ביתר שאת.
הדברים נאמרו גם בדרך מליצה, על כך שאנו מרגישים את חסרונו הגדול, והנחמה היחידה והגדולה ביותר היא מורשת מרן ללא כחל וסרק!
הכל לשם שמים! להגדיל ולהאדיר שמו יתברך ושמו של מרן בעולם!!!

חזור
חלק עליון