• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

שליחת קבצים

Boris.b

Active member
ערב טוב
אם אפשר בבקשה לסדר את זה(אולי דרך התמיכה)שנוכל לפתוח את הקבצים ששולחים כאן המשיבים בפורום היקר והחשוב פשוט מאז שהצטרפתי למקום כאן עוד לא הצלחתי לפתוח קובץ אחד מכמה וכמה ששלחו ,למרות שיש לי אפליקציה pdf שקוראת קבצים והדבר גורם לצער גדול שלפעמים שם טמון דברים שיכולים לשפוך אור על ספקות של שנים
נב-
נא לסדר שנוכל גם לפתוח את הקובץ בנייד ולא רק שבעלי מחשבים יוכלו .
תודה

בעיקרון זה אמור להיות פתוח.
יכול להיות שקשור לחסימה שלך על המכשיר?
לעניות דעתי לא קשור כי אני פותח כל יום קבצים שנשלחים לי וכדו' עם האפליקציה הנ''ל,בכל זאת בכל לשון של בקשה אולי תדברו עם מפעילי האתר שתיכנתו את התוכנה שלכם אולי יש משהו לעשות כי לא רק אני לא מצליח אני רואה שחלק מהחברים כאן מתלוננים שלא נפתח להם וזה הפסד שלנו וחבל.
תודה

גם אחרי ההורדה כתוב אין אפשרות לפתוח את הקובץ
מעולם לא קרה לי.
אולי תדברו עם מפעילי האתר שתיכנתו את התוכנה שלכם
תכנות עולה כסף. וב"ה יש הרבה דברים שכבר מוציאים עליהם כסף. אם באמת הרבה לא מצליחים לפתוח אחרי הורדה, אולי המנהל ישקול להוציא על זה.

עוד מישהו נתקל בבעיה הזו??

חזור
חלק עליון