• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

איך אני מוחק תוסף של וורד? דחוף!

על הדרך אם מישהו יוכל לעזור לי איך יוצרים קשר עם מפתחי תוסף נקדנית, אני רוצה לשלם על הרישיון ושום דרך ליצירת קשר לא פעילה

להסרת תוסף, מלוח הבקרה ניתן אבל לא מומלץ, כי הרבה פעמים יש שגיאות שאריות רישום ברגיסטרי.

הדרך המומלצת יותר היא להפעיל את סרגל "מפתחים" על ידי לחיצה ימניתעל כל פקד > התמאה אישית לרצועת הכלים > למסן V ב"מפתחים" > אישור, ואז במפתחים > תוספות COM > להסיר את הV מהתוסף > אישור, זה הכל!

לגבי תוסף ניקוד, יש גם להרב יואל שילה שליט"א, הוא גם תלמיד חכם גדול ומתמיד ומצוה לפרנסו: 0504127719.

מי שרוצה עוד הרחבות, יש לנו המון הרחבות במכון כתר תורה, חלקם בתשלום מזערי ביותר, וכן יש לנו קורסי וידאו מקצועיים, ועוד המון דברים טובים, יש כמה אתרים, תתחילו עם זה - ש שם תוסף אחד דומיננטי.

בהצלחה רבה בעבודתו יתברך!

אפשר להסתיר את הלשוניות ב-קובץ>אפשרויות>התאמה אישית של רצועת הכלים. ולהסיר את הסימון מהלשוניות שרוצים להסתיר.

לא את זה אי אפשר לעשות, כי יש לזה עדין דין "מותקן", עם כל הנפק"מ שיש בזה, דהיינו שזה מאט את עליית הוורד וכו', לכן בעצה שכתבתי קודם זה ממש כמו הסרה לכל דבר (מלבד משקל של כמה בייטים בכונן...).

חזור
חלק עליון