• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אש ללא הפסקה

סליחה על השאלה אבל זה צועק לי,
מעשים טובים כהנחת תפילין הם כדי לעשות נחת רוח לאדמו"ר שליט"א ????
גם אני הזדזעזתי כשראיתי זאת !! ממתי עושים מצוות בשביל צדיק. זה מזכיר לי כל מיני חסידויות שמזכירים כל הזמן צדיק פלוני יסדר לנו את הענינים!
ממש זה עצוב שוכחים את ה' ! כל אחד צריך לחנך את בניו שאנחנו פונים אך ורק לה' ורק ממנו מצפים לישועה, ולא כמו כל הודעות רחוב שרואים בכל שני וחמישי

סליחה על השאלה אבל זה צועק לי,
מעשים טובים כהנחת תפילין הם כדי לעשות נחת רוח לאדמו"ר שליט"א ????
אני לא מבין את השאלות שלכם .
ברור שזה נחת לאדמו"ר שהחסידים שלו מרבים כבוד שמים ותורמים למיזם האדיר כמו שיש לאבא נחת כשהבן שלו לומד ומתפלל לקב"ה. אין בכך כל סתירה!!!!
כשיש צדיקים שחושבים רק על כבוד שמים ומקיזים את דמם לכך, ומנגד יושבים ליצים ומעקמים את הראש כדי שמשהו "יצעק להם" ויוכלו לבטל דברים אדירים במחי יד ו"מזדעזעים" מזה......???????? הזדעזעי ארץ!!!!!!!!!!!!!!!!!

חסיד של רבי יואל ז"ל מפרסם את הבעלזער רוב??? ימות המשיח.
כשאני רואה מול עיני פעילות כזו שברור לי מידיעה (אני מכיר את אחד הפעילים ושמעתי ממנו עובדות!) שאין לאדמו"ר מבעלזא ו/או לחסידיו שום הנאה ושום רווח (בעוה"ז) כי אם להיפך, והם נותנים את כל כולם כדי להרבות כבוד שמים ולקרב עוד בנים תועים לאביהם שבשמים, כלום יש מקום למחלוקת האידיאולוגית של רבנו יואל זי"ע ועכי"א עם בעלזא בדבר הציונות? או לשאר פוליטיקות???
וכי מטרתו של רבנו יואל זי"ע ועכי"א לא היתה להרבות כבוד שמים ??
רבותי תגדילו ראש, צאו מהקטנות......

ברור שזה נחת לאדמו"ר שהחסידים שלו מרבים כבוד שמים ותורמים למיזם האדיר כמו שיש לאבא נחת כשהבן שלו לומד ומתפלל לקב"ה. אין בכך כל סתירה!!!!
כשיש צדיקים שחושבים רק על כבוד שמים ומקיזים את דמם לכך, ומנגד יושבים ליצים ומעקמים את הראש כדי שמשהו "יצעק להם" ויוכלו לבטל דברים אדירים במחי יד ו"מזדעזעים" מזה......???????? הזדעזעי ארץ!!!!!!!!!!!!!!!!!
תתסתכל טוב במודעה שכתוב בזכות המעשים טובים עושים נחת רוח לאדמו''ר ולקרב המשיח!!
זה לא מין שיטוף???? נחת רוח לאדמור זה מביא המשיח והגאולה??!!

ההתנסחות כואבת,
אני לא הראשון שמותח ביקורת מהסוג הזה.
נכון שיש דברים יותר גרועים, אבל לא יפה לדבר גם ככה.

תתסתכל טוב במודעה שכתוב בזכות המעשים טובים עושים נחת רוח לאדמו''ר ולקרב המשיח!!
זה לא מין שיטוף???? נחת רוח לאדמור זה מביא המשיח והגאולה??!!
כבר השבתי תקרא שוב את התשובה שלי....
חזרת על אותה שאלה עוד פעם.

אכן הניסוח במודעות לא מתאים בכלל. וחבל שכך עושים כותבי המודעות הללו. וישר כח לכל מי שעורר על זה. יש להעיר ולהאיר לאחראים על המודעות בדבר החשוב הזה.
מי שמך עיין שוב במודעות ותחשוב כמו יהודי.

יש מילים שמופנות רק קמי קודשא בריך הוא -
"לעשות נחת רוח" רק לריבונו של עולם ...
ותו לא מידי !!
וכבר ידועה תשובתו של הגרע"י זצוק"ל ביחווה דעת בעניין השיר "שאו שערים" שכל ההיתר הוא רק בגלל הסוף.

יש מילים שמופנות רק קמי קודשא בריך הוא -
"לעשות נחת רוח" רק לריבונו של עולם ...
ותו לא מידי !!
וכבר ידועה תשובתו של הגרע"י זצוק"ל ביחווה דעת בעניין השיר "שאו שערים" שכל ההיתר הוא רק בגלל הסוף.
א"כ גם פרסומי הבחירות של ש"ס צריכים תיקון.

חזור
חלק עליון