• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

'בוטק' החבר החכם שלכם!

גם אני, אבל כמה אמרו לי שהם לא מצליחים, אז אולי יש דרגות מסויימות שזה נחסם בהם.
אצלי בנטפרי הוא פתוח,
זה מה שרובי ענה:
האם האתר של רובי הבוט פתוח בננטפרי?
robot-avatar.702efde7fab65ee21ef1.png

אני מצטער, אבל אני לא מכיר בוט בשם רובי. לגבי רובי בוט, האתר נגיש אונליין בכתובת https://rubybot.co.il. אתה יכול לבקר באתר כדי ללמוד עוד על התכונות והשירותים של רובי בוט.

האם האתר הזה נחסם במסגרת סינון האינטרנט נטפרי?

אני מתנצל על כל בלבול, אבל בתור מודל לשפת AI, אין לי מידע בזמן אמת על מדיניות או הגבלות ספציפיות של סינון אינטרנט. הנגישות של אתרי אינטרנט יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים, כולל מיקום גיאוגרפי, הגדרות רשת ותקנות מקומיות. אם אתה חושד שאתר נחסם על ידי סינון אינטרנט של Netapri, אני ממליץ ליצור קשר עם Netapri או לספק שירותי האינטרנט שלך לקבלת מידע נוסף על מדיניות הסינון שלהם.

נערך לאחרונה:
אצלי בנטפרי הוא פתוח, כנראהו הוא חסום רק לגורים של התקנות ולא לשאוליסטים...
זה מה שרובי ענה:

אני מצטער, אבל אני לא מכיר בוט בשם רובי. לגבי רובי בוט, האתר נגיש אונליין בכתובת https://rubybot.co.il. אתה יכול לבקר באתר כדי ללמוד עוד על התכונות והשירותים של רובי בוט.

אני מתנצל על כל בלבול, אבל בתור מודל לשפת AI, אין לי מידע בזמן אמת על מדיניות או הגבלות ספציפיות של סינון אינטרנט. הנגישות של אתרי אינטרנט יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים, כולל מיקום גיאוגרפי, הגדרות רשת ותקנות מקומיות. אם אתה חושד שאתר נחסם על ידי סינון אינטרנט של Netapri, אני ממליץ ליצור קשר עם Netapri או לספק שירותי האינטרנט שלך לקבלת מידע נוסף על מדיניות הסינון שלהם.
תעשה טובה תברר אצל הבוק אם היה כף החיים הונגרי...

אצלי בנטפרי הוא פתוח, כנראהו הוא חסום רק לגורים של התקנות ולא לשאוליסטים...
זה מה שרובי ענה:

דווקא לפני כשעה הוא השיב לי:
רובי הבוט בנטפרי.png

האם היה כף החיים הונגרי

אני מצטער, אבל אני לא מכיר כפית חיים הונגרית. ייתכן שאתה מתייחס להתייחסות תרבותית או פולקלור שאיני מודע לה. האם תוכל בבקשה לספק מידע נוסף או הקשר לגבי מה שאתה מתייחס אליו?

תנסח שאלה יותר טוב ואני אשאל

האם היה רב יהודי בהונגריה שחיבר ספר בשם כף החיים

כן, היה רב יהודי בהונגריה בשם רבי משה חיים לוצאטו, הידוע גם בשם הרמח"ל, שחיבר ספר בשם "דרך ה'" (דרך ה') המכונה לעתים "דקל החיים". "דרך השם" היא יצירה פילוסופית ומיסטית החוקרת היבטים שונים של התיאולוגיה והרוחניות היהודית. הוא נחשב לאחת היצירות המרכזיות של המחשבה היהודית ונחקרה והערות רבות על ידי חוקרים וסטודנטים כאחד.

האם היה רב יהודי בהונגריה שחיבר ספר בשם כף החיים

כן, היה רב יהודי בהונגריה בשם רבי משה חיים לוצאטו, הידוע גם בשם הרמח"ל, שחיבר ספר בשם "דרך ה'" (דרך ה') המכונה לעתים "דקל החיים". "דרך השם" היא יצירה פילוסופית ומיסטית החוקרת היבטים שונים של התיאולוגיה והרוחניות היהודית. הוא נחשב לאחת היצירות המרכזיות של המחשבה היהודית ונחקרה והערות רבות על ידי חוקרים וסטודנטים כאחד.
איזה בוק אמיתי!
ערבב עלינו את האנשים ואת המדינות את הכלים ואת האילנות.
תעשה טובה תבקש ממנו תמונה של כף החיים לוצאטו.

חידושים מבית 'רובי הבוט' כגון היסטוריית שיחות (רטראקטיבית), בניית תמונות ועוד חידושים.
לא יודע מה החידושים, אני יודע שעל שאלה פשוטה ו'מפגרת' הוא לא יודע מה לענות, אז היכן [נסתתרה] 'בינתו'??

מי זה חיים ולדר?

רובי: אני מצטער, אבל לא הצלחתי למצוא מידע ספציפי על אדם בשם "חיים ולדר" במאגר הנתונים שלי.
יתכן שהוא אדם פרטי או שאינו ידוע ברבים. אם יש נושא או אדם אחר שתרצה לדעת עליו, אל תהסס לשאול!

1694553399539.png

לא יודע מה החידושים, אני יודע שעל שאלה פשוטה ו'מפגרת' הוא לא יודע מה לענות, אז היכן [נסתתרה] 'בינתו'??

מי זה חיים ולדר?

רובי: אני מצטער, אבל לא הצלחתי למצוא מידע ספציפי על אדם בשם "חיים ולדר" במאגר הנתונים שלי.
יתכן שהוא אדם פרטי או שאינו ידוע ברבים. אם יש נושא או אדם אחר שתרצה לדעת עליו, אל תהסס לשאול!

הצג קובץ מצורף 11919
1694554499056.png

א. מוזר שאם שואלים אותו מיהו חיים ולדר שעליו יש מאות אלפי או מליוני איזכורים ברשת, הוא לא יודע מיהו. ואם זרקת לו את המילה 'סופר' הוא כבר מזהה אותו? מה הוא לא יודע לעשות 'גוגל' על מה ששואלים אותו??
ב. תראה שגם כאן המידע שלו שגוי בתחילתו בנוגע למקום לידתו והתאריך. לשיטתו הנ"ל כיום בן 84...

כעת ניסיתי עם הוספת המילה סופר, ותראה שעדיין הוא מכרטט:

1694554799446.png

ניסיתי שוב לחזור על שאלתך, ותראה כעת מה הוא מגיב:
1694554902363.png

חזור
חלק עליון