• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

בסיעתא דשמיא נדפס ברוב פאר והדר הספר "פאת ים" - שיטה על מסכת ביצה לתלמיד ה"שער המלך"

אני מוכרח לומר, שהשבת הייתי בבית מדרש שהיו שם הספרים הנפלאים "מזבח אדמה" ושו"ת "שפת הים", ונהניתי מאוד הן מההקדמות הנפלאות, והן מהעריכה היוצאת דופן, והן מההערות בספר מזבח אדמה.
הייתי שמח מאוד אם יוציאו את ספרי ההלכה של הג"ר חיים פלאג'י, הן ספרי תשובותיו הגדולים, והן ספריו על השו"ע
משום מה הרב מנצור הוציא רק את דרשותיו וספריו על התורה, שהם פחות שימושיים, וספריו בהלכה עדיין מחכים לגואל
כמדומני שאפשר לבדוק בענין מול הרב יצחק אזולאי
בהצלחה רבה
נ.ב. אם יורשה לי דבר קטן, היה עדיף לתרגם את הקטעים בשפת לאדינו שבספר שפת הים, כדי שיוכלו להבין טוב יותר את התשובות שם.

רק דבר חשוב שיש לציין. שהספר פאת ים שיצא לאור הוא רק חלק א מתוך הספר המקורי בדפוס ראשון.
והחלק השני של פאת ים הוא מערכות בהלכה ועוד ע"ס א-ב. שבע"ה יצא לאור בעתיד.

ממש לא!
הרב מנצור הוציא כבר כמה וכמה מספריו של מרן החבי"ף בהלכה.
לא התכוונתי לספריו הקטנים: כף החיים, מועד לכל חי, חיי וחמרא, וכן ספרי המערכות כמו משא חיים וגנזי חיים
שאותם הרב מנצור הוציא בצורה מושלמת
אלא לספריו הגדולים בהלכה כמו רוח חיים, לב חיים, חיים ושלום, סמיכה לחיים וכו'

רק דבר חשוב שיש לציין. שהספר פאת ים שיצא לאור הוא רק חלק א מתוך הספר המקורי בדפוס ראשון.
והחלק השני של פאת ים הוא מערכות בהלכה ועוד ע"ס א-ב. שבע"ה יצא לאור בעתיד.
האם כת"ר יוכל להודיעני את רשימת הספרים שהוצאתם?
תודה מראש

בעריכה סופית אצל מכון הכתר
יצא מחדש ע"י שיח ישראל. ובקרוב יצא שוב מחדש במהדורה מיוחדת.
סמיכה לחיים
שובי נפשי עובדים עליו כעת.

חקקי לב נמצא אצל הרב @דרופתקי דאורייתא שליט"א, בעריכה סופית ומצפה לגואל, שיזכה לסייע להוציא לאור תעלומה. אשרי מי שיזכה להיות שותף עמו בעניין.

חזור
חלק עליון