• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

גלריה ממרן שליט"א - פורים

אגב, גם הרב אלבז והרב משה צדקה קוראים במגילה גדולה(אולי אמרו את זה כבר)
ועוד שמרן היה 2 מגילות אחת ללילה ואחת לקריאה ביום ושל הלילה היתה יותר קטנה משל היום...
ועוד יש לשים לב שבמגילה של היום המקל הוא כלפי מעלה ז"א שאם מעמידים את המגילה המגילה הפוכה...
יש בידי הסרטות של הקריאה ביום ובלילה אך אין לי אפשרות לעלות אני מאמין שיש ביוטיוב וכדו'

כל המגילות המצולמות כאן עד עכשיו, אינן לפי המבואר בחזון עובדיה וכפי שהארכתי לעיל,
וכבר נאמר לי מבאי ביתו, שהדבר פשוט שכל הדברים אינם אלא למצווה מן המובחר, והעיקר להלכה כמו שכתבו בדברי שלום הנ"ל,
אכן, יש מרבני הציבור הליטאי שמאוד הקפידו על כך, אבל מנהגינו ומנהג כלל ישראל, אינו כן.
והכי חשוב, לקחת סופר שיודע את ההלכות כמו שצריך ויש לו תעודה בתוקף, כי רבו המכשלות שהן בעיקר הדין !!

האם מדובר במגילות עתיקות (התמונות מרבותינו האחים הגאונים שליט''א) או שרק הצבע נראה עתיק מחמת שהוא גויל כי הכתב עצמו די תואם את סגנון ימינו, כמו כן ללא ניכר סימני יושן

חזור
חלק עליון