• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

הקלטת רשת הרדיו פניני הלכה שממנו יחוה דעת נכתב

שמילא

New member
‏אז בעצם לאחרונה קראתי את ההקדמה של הספר יחוה דעת וראיתי שם שבאמת כל התוכן של הספר זה נרשם מרשת הרדיו שהרב זצ״ל ענה לשאלות בעל פה. ורק אח״כ כתב הספר מזה. ‏האם יש ‏באיזשהו מקום ההקלטות האלה?

יש בארכיון של קול ישראל.
לא הצלחנו לבינתיים להוציא את זה מהם...
@מנהל ראשי אני מנסה לשלוח לך הודעה פרטית עם טלפון של אדם שאולי יוכל לעזור בענין, אבל האתר אינו נותן, נא שלח לי הודעה פרטית ואשיב לך את שמו ומספר הטלפון שלו, ושכמ"ה

כדאי לדעת בפרט לתשומת לב החכמים כאן שמתמללים את שיעורי רבינו עובדיה שיש אנשים רבים שיש להם קסטות של רבינו שהם עדיין לא מוכנים לשחרר את הקסטות האלה, כמו הרב שלמה זביחי [שבזמנו טען שלא הכל אפשר לתת ואולי שינה דעתו] וכן חסדי נעמי [שאומר שלא יודע איפה זה] ועוד כמה חברות של הקסטות האלה שכעת שכחתי שמם, ואשרי למי שיגאל את החומר הזה ויוציאהו לאור עולם

כדאי לדעת בפרט לתשומת לב החכמים כאן שמתמללים את שיעורי רבינו עובדיה שיש אנשים רבים שיש להם קסטות של רבינו שהם עדיין לא מוכנים לשחרר את הקסטות האלה, כמו הרב שלמה זביחי [שבזמנו טען שלא הכל אפשר לתת ואולי שינה דעתו] וכן חסדי נעמי [שאומר שלא יודע איפה זה] ועוד כמה חברות של הקסטות האלה שכעת שכחתי שמם, ואשרי למי שיגאל את החומר הזה ויוציאהו לאור עולם
בזמנו היה ארגון בשם "נר למאה" שמכר את כל ההקלטות (גם מאסטרים) של כל הדרשנים לחברת התקליטים נועם הפקות, והכל הלך לאיבוד.

אם יורשה לשאול במי מדובר. כי יש יהודי בבלי רב פעלים מירושלים שעובד על להעתיק קסטות של מרן וכפי הנראה עומד לסיים עד סוף החורף.
מענין, גם לי ידוע על יהודי כזה, שעבדתי איתו על איסוף הקלטות של מרן, ובעז"ה יצא באונקיי מסודר על סדר השו"ע, במחיר עלות האונקיי בלבד.
השאלה האם זה אותו אחד. הוא זכה בפרס הראש"ל.

מענין, גם לי ידוע על יהודי כזה, שעבדתי איתו על איסוף הקלטות של מרן, ובעז"ה יצא באונקיי מסודר על סדר השו"ע, במחיר עלות האונקיי בלבד.
השאלה האם זה אותו אחד. הוא זכה בפרס הראש"ל.
אתה יודע עם הקלטות תוכנית הרדיו הנ"ל שם? אם אתה לא יודע ואתה מכירו אולי תברר מולו?

חזור
חלק עליון