• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

זוגות חשוכי ילדים - עזרה

גואל

Active member
ישנם כמה וכמה זוגות אברכים (או לאו דווקא) שאני מכיר אישית שעברו כמה שנים טובות ועדיין לא זכו בילדים (ובתוכם אנחנו).
אנו מאמינים בני מאמינים ויודעים ובטוחים בטובתו של מקום, אבל לפעמים היצה"ר
מתגנב ללב ומחולל משברים.
אי לכך כל מי שיכול ומעוניין:
א. להתפלל על כל מי שלא זכה, להקדיש לימוד, פרק תהילים וכיו"ב, כל תפילה עושה רושם. (אפשר לשלוח שמות בפרטי)
ב. מי שיש בידו מידע, סגולות (אמיתיות), יש לו גישה לרבנים גדולים, או כל דבר שיכול לעזור בעניין
הרגיש הזה, מוזמן לעלות ולשתף.
ג. הודעות עידוד וחיזוק יתקבלו בברכה.
אני אשתדל בל"נ להעביר את כל המידע לזוגות הנ"ל למען ישמח את ליבם,
ובמהרה ישלח הקב"ה ישועה לכל המעוכבים בנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות = אכי"ר.
"אֱלֹהִים צְבָאוֹת שׁוּב נָא הַבֵּט מִשָּׁמַיִם וּרְאֵה וּפְקֹד גֶּפֶן זֹאת".

ישנם כמה וכמה זוגות אברכים (או לאו דווקא) שאני מכיר אישית שעברו כמה שנים טובות ועדיין לא זכו בילדים (ובתוכם אנחנו).

בספר ברית בציון של הגאון החסיד הרב בן ציון מוצפי שליט"א בסופו [עמ' שפז] יש מעין קונטרס בשם "והשם פקד" דברי חיזוק והכוונה לזוגות המצפים לישועה.
ואנכי הקטן יודע שמו"ר שליט"א מפנה לקונטרס זה המון המצפים לזש"ק. וכן תמצא באתר "דורש ציון" שמפנה לשם.

ואברככם בברכת הדיוט שמהרה תבשר אותנו בבשורות טובות בנחת בשמחה בקלות ובידים מלאות כל טוב. ועוד תזכו ותראו בנים ובנות וצאצאים יראים ושלמים בכל מידה טובה, ויתקיים בכם הפסוק בזכריה [ח ה] "ורחבות העיר ימלאו ילדים וילדות משחקים ברחבותיה" אמן ואמן! מכל הלב!

בספר ברית בציון של הגאון החסיד הרב בן ציון מוצפי שליט"א בסופו [עמ' שפז] יש מעין קונטרס בשם "והשם פקד" דברי חיזוק והכוונה לזוגות המצפים לישועה.
ואנכי הקטן יודע שמו"ר שליט"א מפנה לקונטרס זה המון המצפים לזש"ק. וכן תמצא באתר "דורש ציון" שמפנה לשם.

ואברככם בברכת הדיוט שמהרה תבשר אותנו בבשורות טובות בנחת בשמחה בקלות ובידים מלאות כל טוב. ועוד תזכו ותראו בנים ובנות וצאצאים יראים ושלמים בכל מידה טובה, ויתקיים בכם הפסוק בזכריה [ח ה] "ורחבות העיר ימלאו ילדים וילדות משחקים ברחבותיה"
אמן ואמן.
והמברך יתברך.

אנו מאמינים בני מאמינים ויודעים ובטוחים בטובתו של מקום, אבל לפעמים היצה"ר
מתגנב ללב ומחולל משברים.
אי לכך כל מי שיכול ומעוניין:
א. להתפלל על כל מי שלא זכה, להקדיש לימוד, פרק תהילים וכיו"ב, כל תפילה עושה רושם. (אפשר לשלוח שמות בפרטי)
ב. מי שיש בידו מידע, סגולות (אמיתיות), יש לו גישה לרבנים גדולים, או כל דבר שיכול לעזור בעניין
הרגיש הזה, מוזמן לעלות ולשתף.
ג. הודעות עידוד וחיזוק יתקבלו בברכה.
אני אשתדל בל"נ להעביר את כל המידע לזוגות הנ"ל למען ישמח את ליבם,
ובמהרה ישלח הקב"ה ישועה לכל המעוכבים בנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות = אכי"ר.
"אֱלֹהִים צְבָאוֹת שׁוּב נָא הַבֵּט מִשָּׁמַיִם וּרְאֵה וּפְקֹד גֶּפֶן זֹאת".
חכם @גואל היקר ברוך תהיה לעולם תחיה
הנה בנוהג שבעולם כאשר נפגשים שני בני אדם שיש להאחד מהם איזו מועקה כגון שאינו נשוי או שיש לו ילד מוגבל או שאין לו פרי בטן , מתבלבל החבר ולא יודע מה להגיב, וגורם עי"כ גם לחברו מבוכה שכביכול הוא אשם בצרת נפשו ונמנע מלהושיע את עצמו
ואני חושב שדרכי היא הנכונה לדבר פתוח עם אותו אדם על זה אם ירצה, ובדרך כלל ירצה ואפילו ישמח, לשאול אותו כמה שנים הוא כך, ואיך הוא לוקח את זה , ולעודד אותו ולדבר על לבו
ואני אומר חשבון פשוט, הרי בודאי שאתה עצמך לא אשם במצב הזה, ואינך רוצה בו, אז אין עליך שום תלונה, ומבחינתנו אתה בחור טוב ונחמד בלי שום בעיה שתלויה בך
ואין ספק גם שהתפללת על צרת לבך, ובודאי שהקב"ה יודע מצערך
ובכן האם נראה לך שה' רוצה בצערך? ודאי שלא
ואם המצב נמשך כך בודאי שזה לטובתך
וזה שאנחנו לא יודעים מה הטובה זה לא אומר שזה לא טובה
ואחרי החשבון הקצר הזה האם יש טעם להיות עצוב? לא. זה יעזור? לא.
צריך לשמוח ולדעת שהכל לטובה ולקוות לטוב, ובעזרת ה' הוא יגיע.
ובאמת שזה לא קל להתחזק כאשר נמצאים בתוך הצרה ולא רואים את הישועה באופק, אבל הכל תלוי רק במחשבות ולא בשום דבר אחר, ואם נעבוד על המחשבות שום דבר לא יפריע

נערך לאחרונה:
חכם @יובל מור היקר ברוך תהיה לעולם תחיה
הנה בנוהג שבעולם כאשר נפגשים שני בני אדם שיש להאחד מהם איזו מועקה כגון שאינו נשוי או שיש לו ילד מוגבל או שאין לו פרי בטן , מתבלבל החבר ולא יודע מה להגיב, וגורם עי"כ גם לחברו מבוכה שכביכול הוא אשם בצרת נפשו ונמנע מלהושיע את עצמו
ואני חושב שדרכי היא הנכונה לדבר פתוח עם אותו אדם על זה אם ירצה, ובדרך כלל ירצה ואפילו ישמח, לשאול אותו כמה שנים הוא כך, ואיך הוא לוקח את זה , ולעודד אותו ולדבר על לבו
ואני אומר חשבון פשוט, הרי בודאי שאתה עצמך לא אשם במצב הזה, ואינך רוצה בו, אז אין עליך שום תלונה, ומבחינתנו אתה בחור טוב ונחמד בלי שום בעיה שתלויה בך
ואין ספק גם שהתפללת על צרת לבך, ובודאי שהקב"ה יודע מצערך
ובכן האם נראה לך שה' רוצה בצערך? ודאי שלא
ואם המצב נמשך כך בודאי שזה לטובתך
וזה שאנחנו לא יודעים מה הטובה זה לא אומר שזה לא טובה
ואחרי החשבון הקצר הזה האם יש טעם להיות עצוב? לא. זה יעזור? לא.
צריך לשמוח ולדעת שהכל לטובה ולקוות לטוב, ובעזרת ה' הוא יגיע.
ובאמת שזה לא קל להתחזק כאשר נמצאים בתוך הצרה ולא רואים את הישועה באופק, אבל הכל תלוי רק במחשבות ולא בשום דבר אחר, ואם נעבוד על המחשבות שום דבר לא יפריע
יברכך ה'
חזקתני.

חזור
חלק עליון