• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

נלחמים על כבודה של תורה

עם ישראל היקר, מחר ( יום רביעי) הולכים לשדר באחת התוכניות ששמה ״ארץ נהדרת״ דברי לעג וקלס נגד מרן הראשון לציון הרב יצחק יוסף שליט״א.
אני מתחנן בפניכם תפיצו בכל הקבוצות ונילחם על כבודה של תורה
https://www.atzuma.co.il/yossiwyiuzx3674

עם ישראל היקר, מחר ( יום רביעי) הולכים לשדר באחת התוכניות ששמה ״ארץ נהדרת״ דברי לעג וקלס נגד מרן הראשון לציון הרב יצחק יוסף שליט״א.
אני מתחנן בפניכם תפיצו בכל הקבוצות ונילחם על כבודה של תורה
https://www.atzuma.co.il/yossiwyiuzx3674
האמת כמה שהתקשורת מדברת נגד ומזלזלת ומשמיצה זה בא להם בהפוכה

צודק 100%!
תכל'ס זה לא קורה, אז לפחות תחתום..
איפה תנועת ש"ס שתמחה על כבודו ברחובה של עיר ותארגן את כל העשרות אלפים?
למה רק שמדובר בבחירות משתמשים במרן שליט"א. הגיע הזמן שיקחו קצת מכח האירגון שיש להם וישתמשו באמת לכבודה של תורה.

וחוץ מזה..
סתם אני שואל את הרבנים פה:
כתבתי פנייה לרשות השניה כמו "שידור כזה יהווה פגיעה חמורה ברגשותיהם של רבים מאזרחי ישראל..."
"...ולפעול באחריות למען שמירה על שלום הציבור ועל כבודם של כל אזרחי ישראל"
הם השיבו:
"איננו מטפלים בתלונות על תכנים שטרם שודרו.
אם הנך סבור שצפויה פגיעה קשה ברגשות הציבור עליך לפנות להנהלת הרשות השנייה למייל: mazkirut@rashut2.org.il"

יש עניין להתעסק עם זה, או לא?

וחוץ מזה..
כתבתי פנייה לרשות השניה כמו "שידור כזה יהווה פגיעה חמורה ברגשותיהם של רבים מאזרחי ישראל..."
הם השיבו:
אם הנך סבור שצפויה פגיעה קשה ברגשות הציבור עליך לפנות להנהלת הרשות השנייה למייל: mazkirut@rashut2.org.il"

אני לא כ"כ מבין במה מדובר. אבל שאלתי היא איך יודעים מה הולך להיות משודר בעתיד?

וחוץ מזה..
הם השיבו:

אחרי כנראה כמו שאמרו לך.
צריך בלי ספק לכתוב להם עשרות אלפי פניות כמו שבעבר הציבור שלנו עשה והיו תזוזות בעקבות זה.
אין ספק שהם צריכים להבין שרבנים זה מחוץ לעסק!
להבדיל אלף הבדלות, הם היו מעיזים לעשות משהו נגד שייח מוכר בארץ?

אחרי כנראה כמו שאמרו לך.
צריך בלי ספק לכתוב להם עשרות אלפי פניות כמו שבעבר הציבור שלנו עשה והיו תזוזות בעקבות זה.
אין ספק שהם צריכים להבין שרבנים זה מחוץ לעסק!
להבדיל אלף הבדלות, הם היו מעיזים לעשות משהו נגד שייח מוכר בארץ?
צודק מיליון אחוז!
וגם לא צריך עשרות אלפי פניות.
מספיק חצי מהחותמים על העצומה (כרגע: 3,900) וזה לא היה משודר!

יש מושג בעולם בחוץ שנקרא פרומו. זאת אומרת שמשדרים קטעים ממה שיהיה.
אז שיכתבו להם שכבר הפרומו פוגע, ושלא יתחמקו שאינם מתערבים בשידורים עתידיים, כפי שהביאו לעיל.
וחוץ מזה..
הם השיבו:

חזור
חלק עליון