• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

תוכנות ספרי קודש לקניה במחיר סביר (לא כמו אוצר החכמה)

כנראה כך נהגו...
גם לענ"ד אינו ראוי.
ויל"ע מה הדין בחתן הקונה לעצמו ולאחמ"כ מוכר לחברו.
ואולי רבי @אהרן כהן יוכל לומר לנו מהם תנאי המכירה.
אפשר לחתן לקבל את ההנחה (50 אחוז) בחודש מחתונתו, ובהתחייבות וחתימה על הסכם שלמשך שלוש שנים רק הוא משתמש בתוכנה.

הרב הכהן שליט''א,מדוע אצר החכמה לא משפרים את הסריקה של קטעים מספרים,לצערי אני הרבה פעמים צריך להעתיק קטע,ואני חייב להעביר לפי די אף,ולפענח ABBY 15,יוצא הרבה יותר טוב מהסריקה של אוצה''ח ,יש את התוכנה של יעקובוב והיא עולה הרבה כסף 1200 בפלג,אולי כדאי שיעשו איזה קשר בינהם,אודה מאוד.

הרב הכהן שליט''א,מדוע אצר החכמה לא משפרים את הסריקה של קטעים מספרים,לצערי אני הרבה פעמים צריך להעתיק קטע,ואני חייב להעביר לפי די אף,ולפענח ABBY 15,יוצא הרבה יותר טוב מהסריקה של אוצה''ח ,יש את התוכנה של יעקובוב והיא עולה הרבה כסף 1200 בפלג,אולי כדאי שיעשו איזה קשר בינהם,אודה מאוד.
בעיקרון בגירסא האחרונה הובאו 2000 ספרים מצילומי הספריה הלאומית, ששם כמובן הסריקה איכותית מאד. חלקם הם ספרים חדשים, וחלקם החלפות לספרים מסריקה באיכות גרוע לאיכות טובה שלהם. ויש עוד כמה אלפים שהאוצר קיבל מהם [עשו איזה הסכם ביניהם], רק לא הספיק להיכנס לעדכון האחרון, ויכנס בע"ה לעדכון הבא.
ומלבד זאת, שמעתי שעובדים על כך שיהיה איכות חיפוש ופיענוח הרבה יותר טוב. אך איני יודע מתי זה יבוצע בפועל.

בעיקרון בגירסא האחרונה הובאו 2000 ספרים מצילומי הספריה הלאומית, ששם כמובן הסריקה איכותית מאד. חלקם הם ספרים חדשים, וחלקם החלפות לספרים מסריקה באיכות גרוע לאיכות טובה שלהם. ויש עוד כמה אלפים שהאוצר קיבל מהם [עשו איזה הסכם ביניהם], רק לא הספיק להיכנס לעדכון האחרון, ויכנס בע"ה לעדכון הבא.
ומלבד זאת, שמעתי שעובדים על כך שיהיה איכות חיפוש ופיענוח הרבה יותר טוב. אך איני יודע מתי זה יבוצע בפועל.
ישר כח,אבל הבעיה היא גם מספרים חדשים ממש בהעתקת OCRיוצא הרבה טעיות ,בספרים ישנים אני ניסית את התוכנה של יעקובוב ויצא פ 3 יותר מABBY 15,וכ''ש מסריקת אוצה''ח אני מתכויין להעתק קטע להמיר לוורד,וזה שיפור תוכנה עצמה,אגב גם מה שהביאו מהלאומית יש לי מהלאומית גירסא לדעתי טובה יותר של ספר עתיק [באוצר הביאו תמונה ואני קיבלתי מהם את הספר סריקה לל''ת ,כך שיוצא יותר נקי בהדפסת דפים].אגב ליעקובוב יש אפשרות לעשות מילון לOCR.
אני מתכווין פי 3 פחות טעוית היינו יחס שכל 3 טעויות בABBY רק טעות 1 ביעקובוב

חזור
חלק עליון