• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

5 שנים לעיתון הדרך

מהו יחסך לעיתון

• אני מנוי על העיתון

קולות: 8 28.6%
  • איני מנוי אך מרוצה ממנו

קולות: 12 42.9%
  • אני נגד העיתון

קולות: 1 3.6%
  • אני נגד עיתונים בכלל

קולות: 7 25.0%
  • אחר

קולות: 0 0.0%

• סה"כ בוחרים
    28
השאלה היא לשיטתך, האם בהקפצת הנושא הזה שנה אחרי, אין משום בזיון הת"ח שאתה דואג לכבודו. (או שבעצם כל כוונתך היא לבזותו בדרך עקיפה)?!
באמת די!!!!!!!
כל מי שמכיר יודע שלא לכבודו נתכוון הרב עמאר שליט"א
ובכל אופן אין ספק שנגרם על ידו זלזול במרן זצ"ל
אבל עדיין מה לנו להכניס ראשינו בין הרים

מי שגולש באינטרנט צריך עיתון שבועי כדי לדעת מה קורה בעולם?
אני לא יודע איזה גלישה יש לך, אבל לי כמעט כל החדשות חסומות. (ובכל אופן אני לא דברתי עליך).

וזה ודאי ששניהם זה ביטול זמן.

נערך לאחרונה:
אני לא יודע איזה גלישה יש לך, אבל לי כמעט כל החדשות חסומות. (ובכל אופן אני לא דברתי עליך).

וזה ודאי ששניהם זה ביטול זמן.
לא הבנתי. אם הוא רוצה להיות מעורה עם הבריות הוא צריך עיתון? מספיק שאתר חדשות אחד פתוח. הוא יכול לבדוק מה קורה וזהו.

וגם תור הזהב שזה היה באמת נחמד ונעים בכל המנוי הזה, הורידו את המדור של שאלות ותשובות הקוראים (ואיני יודע אולי חזר מאז). זה היה נותן עניין גדול בגיליון.
אני פעם שלחתי להם מייל בעניין זה, שחשוב מאוד שיהיה משוב של דברי הקוראים בהלכה שאלות ותשובות וכוי"ב, ואין קול ואין קשב, (אני מנוי) בזמן האחרון יש התקדמות שנתנו במה לקוראים, ושמעתי שהנשים יותר מרוצות מאם הדרך, אבל תור הזהב צריך להחזיר את מדור השו"ת של הקוראים, זה חשוב וגם עושה את הגליון יותר מעניין ומאתגר.
אני משער שיש מי ממערכת העיתון שחבר בפורום מורשת מרן. או מי שיש לו קשרים במערכת, העבירו הבקשה.
בברכה

אני פעם שלחתי להם מייל בעניין זה, שחשוב מאוד שיהיה משוב של דברי הקוראים בהלכה שאלות ותשובות וכוי"ב, ואין קול ואין קשב, (אני מנוי) בזמן האחרון יש התקדמות שנתנו במה לקוראים, ושמעתי שהנשים יותר מרוצות מאם הדרך, אבל תור הזהב צריך להחזיר את מדור השו"ת של הקוראים, זה חשוב וגם עושה אתת הגליון יותר מעניין ומאתגר.
אני משער שיש מי ממערכת העיתון שחבר בפורום מורשת מרן. או מי שיש לו קשרים במערכת, העבירו הבקשה.
בברכה
אין עם מי לדבר.
ניסיתי בכמה דברים, ולא זז כלום.

חזור
חלק עליון