• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

שמועה רעה שמעתי ותרגז בטני

יצחק משען

Well-known member
לוואי ותאמרו לי שאני בדאי, אך כך אמר לי היום מפיץ העלונים בית מרן במגדל העמק, שהחל מהשבוע הבעל"ט לא יופיע יותר עלון בית מרן, מחוסר ממון העולה בסך 120.000 לחודש, ובשומעי זאת ניתק הדיבור מפי ואהי כאיש משתומם, היאך יתכן כדבר הזאת, מה נאמר ומה נדבר, אנה נלך ואנה נפנה, עד שהיה עלון אחד שהיינו מחזרים אחריו לבולעו בעודו בכפנו גם את זה יקחו מעמנו??
אבקש מכבוד מעלת הרבנים החכמים הדגולים לומר לי אם אכן נכונה השמועה, ומה נוכל אנן זעירי לעשות ולדבר בכדי שלא יפסק העלון אלא אדרבא יופץ ויודפס בפאר והדר.

האי אתרא שהפנה כבודו סגור אצלי ב"ה, אך בבקשה מכבודו יצנזר את דבריו מכמה טעמי תריצי, גם שלא ישמעו לאזני אינשי דלא מעלי, וגם שלא יהיה גנאי לארגון זה שאנחנו חייבים לו הכרת הטוב על שהדפיסו העלון בכל השנים הללו, אפשר שאתם שומעים את השיעור במקום מסירתו ואינכם צריכים לעלון ולדכוותיה, אך אצלינו לא תמיד הלוין פועל וגם כשפועל לא תמיד שומעים וכו', ואלמלא העלון לא היינו זוכים להתבסם מאור תורתו של מאור עינינו שליט"א

לכבוד הרב השואל נר"ו.
אכן בדקתי הענין, ומסיבה שאיני יכול לכתוב כאן לא יודפס השיעור השבועי יותר בעלון בית מרן.
אך לא מסיבות כלכליות כלל ועיקר. אלא מסיבות שאי אפשר להעלות כאן על הכתב.

איך שיהיה ודאי שההפסד כולו שלהם
ומכאן תצא הקריאה להנהלת האתר הרבנים הדגולים ולכל מי שבידו לא לתת להפסיק את הפצת השיעור הגדול הזה שרבים מחכים לאורו, ואפילו אם יהיה אפשר להעלות כאן את השיעור באמצע השבוע כתוב מסודר, ואנו נשתדל להדפיסו ולהפיצו כאשר תשיג ידינו יד כהה לכבודה של תורה

לכבוד הרב השואל נר"ו.
אכן בדקתי הענין, ומסיבה שאיני יכול לכתוב כאן לא יודפס השיעור השבועי יותר בעלון בית מרן.
באתר מורשת מרן ניתן להוריד את העלון החדש.
זה הקישור.
האם מה שנכתב על העלון החדש בקישור הנ"ל שזה מסיבות כלכליות לא נכון, א"כ למה כותבים כן?

האם מה שנכתב על העלון החדש בקישור הנ"ל שזה מסיבות כלכליות לא נכון, א"כ למה כותבים כן?
אכן זה לא נכון.
ומשנים את זה בכדי לשנות מפני השלום...
אבל אין זה מסיבות כלכליות.
ואני אומר את זה מידיעה גמורה. ודי בזה.

לענ"ד צריך להודיע כאן ובכל אתר ואתר בפה מלא וברור
מפסיקים את כל ההו"ק ליד עזרא ושולמית, וכל שם וחניכא אחרא דאית להו!!!
הנה אנכי נסיתי לברר אצל המפיץ כאן מה הסיבה שהפסיקו הופעת העלון, והלה ממלא פיו מים
ובכל אופן ודאי שצריך להעביר מהם את כל הממונות למי שכן ידפיס את העלון מכאן ולהבא​

זה כבר הודפס השבוע האחרון באלפי עותקים ברחבי הארץ.
ובהחלט הדבר פשוט כמו שכתב הרב יצחק משען נר"ו שיש להעביר את ההוראות קבע למדפיסים כעת.
שהרי על פי הרוב המוחלט, כל התורמים שתרמו להוצאת העלון, על דעת שתורתו של מרן הראש"ל נר"ו תופץ לכל ישראל,
ואחר שעשו מה שעשו בשביל איזה דברים שאי אפשר להעלותם על הכתב.
ובאו תלמידי מרן הראש"ל נר"ו כדוגמת הגאון רבי יצחק לוי ועוד וזוכים להדפיס ולהפיץ את השיעור מודפס, להם משפט הבכורה. ופשוט...

זה כבר הודפס השבוע האחרון באלפי עותקים ברחבי הארץ.
ובהחלט הדבר פשוט כמו שכתב הרב יצחק משען נר"ו שיש להעביר את ההוראות קבע למדפיסים כעת.
שהרי על פי הרוב המוחלט, כל התורמים שתרמו להוצאת העלון, על דעת שתורתו של מרן הראש"ל נר"ו תופץ לכל ישראל,
ואחר שעשו מה שעשו בשביל איזה דברים שאי אפשר להעלותם על הכתב.
ובאו תלמידי מרן הראש"ל נר"ו כדוגמת הגאון רבי יצחק לוי ועוד וזוכים להדפיס ולהפיץ את השיעור מודפס, להם משפט הבכורה. ופשוט...
איך אפשר לדעת האם יגיע לטירת הכרמל?

כפי שהבנתי החכם השלם רב פעלים גאוות הצפון כ"נשר" יעיר קינו על גוזליו ירחף ר' יצחק הלוי יצ"ו מתחיל לעשות נפשות למען הדפסת העלון במתכונתו החדשה, והנני מתחנן לכל אחי ורעי בוזו זהב וכסף ופתחו ידיכם למען תורתו של מורנו אהובנו חכם יצחק שליט"א
לעת עתה נאמר לי שאפשר לתרום בלינק הבא
https://nedar.im/7004246
ואם אפשר שהחכמים רבני אתרא קדישא הדין יעשו תעמולה למען המטרה החשובה הזו

לכבוד הרב השואל נר"ו.
תוכל לשלוח לי במייל את הסיבה?
ההיתי מפיץ שנים וכמה שאני מנסה להתקשר אליהם לשאול מה קרה ? אין מענה...

חזור
חלק עליון