• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

גמ"ח המרכזי

ניר כהן

Active member
ב'ה חיתנתי 2 בנות ואני צריך הלואה מגמ'ח המרכזי ובשביל זה צריך 4 ערבים [ערב לכל 40 אלף]
אז אם גם אתה חיתנת וזקוק להלואה מגמ'ח המרכזי ומחפש ערבים, חתום לי ואחתום לך.

חמי לקח את כל החתנים [הישנים] לחתום
תוכל לנסות או דודו או בן דודו גיסו וגיס גיסו
כוונתי דגם ראשון בראשון יכולים [כתבתי כן דאולי כת"ר לא ידע כן] ואם ידעת כן ראה הודעה זה בטלה ומבטולת כעפרא דארעא דשושן הבירה
פורים שמח למוקפים [ולפרזים הנמצאים במוקפים [חצי מהארץ]

וזה הזמן לעורר לאברכים הצעירים להירשם לגמח המרכזי

שכן זה דבר רווחי ביותר [אינני מקבל עדין אחוזים] שכן לחתן בן או בת עולה בסביבות 40 אלף אירוסין שבת חתן שכירות דירה וכ"ו. [בלי עזרה לדירה]
והבנק לא יתן הלוואות כאלו על כל ילד וילד . והלוואת אלו ללא ריבית בתשלומים נוחים במיוחד שווה לענ"ד.

[ברם לא לשכוח שיש גם מענק חיסכון לכל ילד מהביטוח לאומי ]

שמעתי שיש משהו שנקרא "ערבים", מישהו יודע על זה?
שלא נדע מצרות! "ערבים" זה תכנית שאם האב או האם נפטר/ה
כל החברים בקבוצה תורמים ליתומים .
[דהיינו: כדאי לעשות שם ,אבל שיהיה בעזרת ה' רק לתת ולא לקבל.]

בד"כ אלו המסכימים לחתום ערבות הם כאלה שמכירים אותך,
לא נראה לי שמישהו יחתום לניק אנונימי,
גם לא תמורת חתימה נגדית.

עכ"פ בהצלחה.
אל תגזים אני לא כזה אנונימי
1.אני יהודי
2.תושב ארץ הקודש.
3. הייתי בתקופת מרן מאור ישראל זצוק'ל.
4.אב לילד מיוחד.
5.ועוד ועוד ועוד ואכמ'ל

1.אני יהודי
2.תושב ארץ הקודש.
4.אב לילד מיוחד.
5.ועוד ועוד ועוד ואכמ'ל
זה לא קשור לאנונימי. היום לחברים מהכולל לא חותמים. כ"ש לחבר וירטואלי.....

וזה הזמן לעורר לאברכים הצעירים להירשם לגמח המרכזי

שכן זה דבר רווחי ביותר [אינני מקבל עדין אחוזים] שכן לחתן בן או בת עולה בסביבות 40 אלף אירוסין שבת חתן שכירות דירה וכ"ו. [בלי עזרה לדירה]
והבנק לא יתן הלוואות כאלו על כל ילד וילד . והלוואת אלו ללא ריבית בתשלומים נוחים במיוחד שווה לענ"ד.

[ברם לא לשכוח שיש גם מענק חיסכון לכל ילד מהביטוח לאומי ]
לענ"ד לא מוכרח. בזמנו בדקתי באותיות הקטנות שלהם והיו כמה דברים שלא מצאו חן בעיני ולא הצטרפתי. כעת איני זוכר מה היה הענין. ועכ"פ לא להיות נמהר לחתום להם.

1.אני יהודי
2.תושב ארץ הקודש.
4.אב לילד מיוחד.
5.ועוד ועוד ועוד ואכמ'ל
עכשיו הצלחתי לזהות אותך בבירור...
עכ"פ אני מברך אותך שתצליח בכל דרכיך ותרווה נחת מכל יוצאי חלציך ולא תצטרך לידי מתנות בשר ודם ולא לידי הלוואתם שמתנתם מועטת וחרפתם מרובה, ובאמת אני מציע שתתלה מודעה כזו בבית כנסת / כולל שאתה מתפלל ומכירים אותך ובודאי יפנו אליך, זה לא בושה אלא גאווה שזכית לחתן בנות ואכפת לך מהם

לענ"ד לא מוכרח. בזמנו בדקתי באותיות הקטנות שלהם והיו כמה דברים שלא מצאו חן בעיני ולא הצטרפתי. כעת איני זוכר מה היה הענין. ועכ"פ לא להיות נמהר לחתום להם.

ההישרדות שלהם כלל לא מובטחת בעשור הקרוב, ובפרט שהם מבוססים על רווחים נאים לעובדים ולמשווקים, ולא לחינם לאחרונה עשו מבצע ענק של 100 אחוז מענק מהתרומה, ובעבר ראיתי קובץ אקסל של רואת חשבון שמנתח הכנסות הוצאות והפקדות מול הלוואות, ורואים ברור שבשנים הראשונות זה ריווחי מאד לגמ"ח, אבל כל עשור שעובר מדרדר את מצב הגמ"ח והם חייבים להכפיל ולשלש את הנרשמים והתורמים לגמ"ח כדי לשרוד ולהתקיים, וכנראה לכן המבצע הנ"ל, ומבחינתי, הקריסה של הגמ"ח זה פונקציה של זמן בלבד.

בנוסף, בפועל הם כלל לא מתחייבים להלוות לך או לבן שלך, והתירוץ הוא כי אז זה ריבית ממש.

וכן אם תתחרט באמצע, הפסדת את כל ההפקדות.
זה בנק לכל דבר, רק שאתה משלם מראש את הריבית עוד לפני שקיבלת את ההלוואה עם שינוי השם לתרומה, ויש רבנים שאוסרים לתת את זה ממעשר, ולא לחינם גמחים בסגנון זה צצים מתרבים לאחרונה.

אם תשקיע את הסכום שאתה תורם להם במקומות הנכונים, במשך ה18 שנה עד לנישואין תקבל קרן מוכפלת בכמה פעמים, בלי צורך בשום הלוואה.
ז"א במקום לתרום 40000₪ כדי לקבל הלוואה של 130000₪ (לדוגמא) תשקיע את ה40000₪ הללו במקומות בטוחים, ובעז"ה אחרי 18 שנה הם יגדלו לסביבות ה100000₪ שהוא שלכם בלי צורך לערבים ולתשלומים במשך כמה שנים.

אל תשאלו אותי על איזה השקעות, יש מספיק מומחים שמסבירים על האגרות חוב הממשלתיות שהם גם בטוחות יחסית וגם רווחיות.

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
ההישרדות שלהם כלל לא מובטחת בעשור הקרוב, ובפרט שהם מבוססים על רווחים נאים לעובדים ולמשווקים, ולא לחינם לאחרונה עשו מבצע ענק של 100 אחוז מענק מהתרומה, ובעבר ראיתי קובץ אקסל של רואת חשבון שמנתח הכנסות הוצאות והפקדות מול הלוואות, ורואים ברור שבשנים הראשונות זה ריווחי מאד לגמ"ח, אבל כל עשור שעובר מדרדר את מצב הגמ"ח והם חייבים להכפיל ולשלש את הנרשמים והתורמים לגמ"ח כדי לשרוד ולהתקיים, וכנראה לכן המבצע הנ"ל, ומבחינתי, הקריסה של הגמ"ח זה פונקציה של זמן בלבד.

בנוסף, בפועל הם כלל לא מתחייבים להלוות לך או לבן שלך, והתירוץ הוא כי אז זה ריבית ממש.

וכן אם תתחרט באמצע, הפסדת את כל ההפקדות.
זה בנק לכל דבר, רק שאתה משלם מראש את הריבית עוד לפני שקיבלת את ההלוואה עם שינוי השם לתרומה, ויש רבנים שאוסרים לתת את זה ממעשר, ולא לחינם גמחים בסגנון זה צצים מתרבים לאחרונה.

אם תשקיע את הסכום שאתה תורם להם במקומות הנכונים, במשך ה18 שנה עד לנישואין תקבל קרן מוכפלת בכמה פעמים, בלי צורך בשום הלוואה.
ז"א במקום לתרום 40000₪ כדי לקבל הלוואה של 130000₪ (לדוגמא) תשקיע את ה40000₪ הללו במקומות בטוחים, ובעז"ה אחרי 18 שנה הם יגדלו לסביבות ה100000₪ שהוא שלכם בלי צורך לערבים ולתשלומים במשך כמה שנים.

אל תשאלו אותי על איזה השקעות, יש מספיק מומחים שמסבירים על האגרות חוב הממשלתיות שהם גם בטוחות יחסית וגם רווחיות.
צודק ב1000% דיברתי לאחרונה עם יועץ כלכלי מומחה
והוא אמר לי שזה הנפילה של הציבור החרדי
,אני אישית יש לי 200000 ש"ח להלוות
אחרי שהששקעה היתה יותר מ50000 ש"ח זה המון והזוי
לחשוב טוב לפני שעושים את השטות הזו

עכשיו הצלחתי לזהות אותך בבירור...
עכ"פ אני מברך אותך שתצליח בכל דרכיך ותרווה נחת מכל יוצאי חלציך ולא תצטרך לידי מתנות בשר ודם ולא לידי הלוואתם שמתנתם מועטת וחרפתם מרובה, ובאמת אני מציע שתתלה מודעה כזו בבית כנסת / כולל שאתה מתפלל ומכירים אותך ובודאי יפנו אליך, זה לא בושה אלא גאווה שזכית לחתן בנות ואכפת לך מהם
1. שמח שאתה מזהה
2. תודה על הברכה

צודק ב1000% דיברתי לאחרונה עם יועץ כלכלי מומחה
והוא אמר לי שזה הנפילה של הציבור החרדי
,אני אישית יש לי 200000 ש"ח להלוות
אחרי שהששקעה היתה יותר מ50000 ש"ח זה המון והזוי
לחשוב טוב לפני שעושים את השטות הזו
הטענות יפות.
אך באמת צריך לברר את זה עם גורמים מקצועיים לפי שמסתבר [וכן יודע כמה באופן אישי] שאלה שההורים שלהם נתנו להם הם עושים לכל הילדים גמח המרכזי [עם כמה יחידות] ולכל אחד יש בלי עין הרע כמה ילדים
ובפרט הציבור הליטאי שמתחייב לסכומים גבוהים ואין להם את הכסף בלי זה
וגם בשביל השקעות צריך סכום כסף רציני להשקיע משא"כ עכשיו כל חודש להשקיע 500 שקל זה לא הרבה כ"כ.
ועוד דהרי אנשים התחילו עם זה מעל עשרים שנה [נראה לי] וכיום הם עומדים בזה למה שזה יפול [וי"ל].
מ"מ אדרבה ואדרבה נשמח לשמוע מעוד אנשים המבינים בתחום
יישר כח

הטענות יפות.
אך באמת צריך לברר את זה עם גורמים מקצועיים לפי שמסתבר [וכן יודע כמה באופן אישי] שאלה שההורים שלהם נתנו להם הם עושים לכל הילדים גמח המרכזי [עם כמה יחידות] ולכל אחד יש בלי עין הרע כמה ילדים
ובפרט הציבור הליטאי שמתחייב לסכומים גבוהים ואין להם את הכסף בלי זה
וגם בשביל השקעות צריך סכום כסף רציני להשקיע משא"כ עכשיו כל חודש להשקיע 500 שקל זה לא הרבה כ"כ.
ועוד דהרי אנשים התחילו עם זה מעל עשרים שנה [נראה לי] וכיום הם עומדים בזה למה שזה יפול [וי"ל].
מ"מ אדרבה ואדרבה נשמח לשמוע מעוד אנשים המבינים בתחום
יישר כח
בעשרות שנים הראשונות זה רק הכנסה, אח"כ נוצר מצב שכל יום כמות המבקשים למשוך את התרומה או חלקה באמצעות המענק וכן הלוואה הולכת וגודלת, ומאז הכסף הזמין בקופה הולך ופוחת, וההכנסות מהתשלום החודשי אינו מספק סכום גבוה זמין שיספיק בשביל כל הבקשות החדשות להלוואות.
ובשביל הנוסחא הזו, פורסם קובץ אקסל שממחיש את זה.
בעבר שמעתי שהיו תקופות שאנשים נאלצו לחכות כמה חודשים ואולי אפילו חצי שנה כדי לקבל את ההלוואה, לא יודע האם המצב כעת יותר גרוע או פחות.
חשבת פעם כמה עולה להם פרסום כל כך גדול בעיתונות החרדית? מהיכן מגיע הכסף לזה? זה מבזבז מההפקדות של התורמים, וזה חוץ משאר הוצאות.
כשאתה רואה שמציעים לך הצעות מפתות מידי, כמו מענק של 100אחוז מהתרומה, זה אמור להדליק לך נורה אדומה חזקה מאד.
זה מזכיר לי את הסיפור בחפציבה, כשהקבלן הציע לחבר שלי הנחה משמעותית תמורת תשלום במזומן ובלי ערבות בנקאית, זה החשיד אותי והזהרתי אותו, בסוף הוא הפסיד כמעט את כל כספו כמה מאות אלפי ש"ח, כי הכל קרס והיה צריך לשלם מחדש, משא"כ אם היה מתחייב על סכום יותר גבוה ומקבל ערבות בנקאית, לא היה מפסיד כלום.
אדרבה אם אתה סומך על זה, תשקיע ושיהיה לך בהצלחה.

פרסומת מחשידה במיוחד שקיבלתי לפני כ 20 יום (אני בכוונה לא מפרסם את הנציג)

הגמ"ח המרכזי במבצע חסר תקדים

זוגות צעירים ומצטרפים חדשים שעדיין לא חברים בגמ"ח

הצטרפו עכשיו וקבלו יחידה ראשונה עם 100% מענק

(גם שתצרפו יחידה אחת בלבד- המענק מלא)

הטבה כפולה למצרפים ילדים עד גיל חצי שנה

תוכנית מתנת לידה

שימו לב !

המבצע מוגבל ל-1000 יחידות כל הקודם זוכה !

לפרטים והצטרפות :

יש גמ"ח רציני וענק שמלוה כמה עשרות או מאות אלפי שקלים תלוי בכמות ההפקדה
הכלל הוא כזה מי שמפקיד 100,000 ₪ מקבל הלואה כנגד של עוד 100,000 ₪
וכן הלאה.......
הגמ"ח הוא רק לציבור הספרדי
הפל' של מנהל הגמ"ח הוא 0527150096 מאיר כהן
הגמח על ידי ישיבת באר התלמוד
נא לפרסם הלאה לציבור הספרדי שידעו להפקיד שם ולחזק את הגמח

חזור
חלק עליון