• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

הקבלת פני רבו ושמחת בית השואבה

מרן נשיא החכמים שליט"א ישתתף בשמחת בית השואבה במוצ"ש הקרוב מיד לאחר שיעורו השבועי, בירושלים שכונת רמות רחוב בוקשפן 10. (במעמד עוד גדולי ישראל ולאבדיל אישי ציבור וראש העיר וכו' וכו'.) נראה לי האירוע המרכזי שמתקיים בירושלים.

מרן נשיא החכמים מנהיג הדור שליט"א. הגאון הרב ירון השכנזי שליט"א ראש קו ההלכה הספרדי והידברות וכו'. הרב אליהו בוחבוט ראש כולל לדינות ברכת אברהם. רבני השכונה. ורבנים נוספים שעוד בבדיקה עד כמה שאני יודע...
לפי מה שאני מבין הולך להיות אירוע אחד הרציניים ביותר שהיה בירושלים!...

@מרן רבנו

לפי מה אתה מודד מרכזי / רציני?
זה מסקרן אותי..

אחד יגיד אם יש במה של 100 רבנים גדולי עולם, אחד יגיד אם יש גלריית זמרים להיטים, אחד יגיד אם זה באיצטדיון עם 10,000 משתתפים.
יש כל מיני מדדים. משום מה נהיה שכל אירוע של בית כנסת קהילתי נהיה האירוע המרכזי של העיר..

לא חייב להפוך בכח כל אירוע למרכזי ו"רציני ביותר" זה רק מוזיל את אלו שבאמת כך, בערך כמו הזאב זאב.. גם אם מרן רבנו מגיע, זה לא הופך את האירוע למרכזי, זה אומר שזה אירוע בינוני בהשתתפות גדול שבגדולים.

@מרן רבנו

לפי מה אתה מודד מרכזי / רציני?
זה מסקרן אותי..

אחד יגיד אם יש במה של 100 רבנים גדולי עולם, אחד יגיד אם יש גלריית זמרים להיטים, אחד יגיד אם זה באיצטדיון עם 10,000 משתתפים.
יש כל מיני מדדים. משום מה נהיה שכל אירוע של בית כנסת קהילתי נהיה האירוע המרכזי של העיר..

לא חייב להפוך בכח כל אירוע למרכזי ו"רציני ביותר" זה רק מוזיל את אלו שבאמת כך, בערך כמו הזאב זאב.. גם אם מרן רבנו מגיע, זה לא הופך את האירוע למרכזי, זה אומר שזה אירוע בינוני בהשתתפות גדול שבגדולים.
אז בדרך כלל זה עובד ככה: אם גדולי ישראל משתתפים ובראשם מרן נשיא החכמים שליט"א, וכן (להבדיל) ראש העיר וחברי הערייה, ואין עוד אירועים כאלה(!)בירושלים [לפי מה שידוע לי... אשמח לעדכון.], אז כנראה שזה כן האירוע הכי 'מרכזי' בירושלים. כנלענ"ד.

לפי מה שאני מבין הולך להיות אירוע אחד הרציניים ביותר שהיה בירושלים!...
כבוד הרב "מרן רבנו", מבין השיטים משמע שכבודו הוא מארגן האירוע ולא ש"שמע" על גודלו ותפארתו.
והנה, אדרבה, דבר גדול הוא להיות מן המעשים למען הכלל, ולהרבות כבוד לתורה ולתורת חכמי המזרח, אולם בציבור שלנו רגילים לשמוע את האמת בלי פילטרים ולא דרך כיבוסי מילים ופוליטיקות שמקובלות יותר אצל אחינו האש....ם...:sneaky:
ולכן אולי קצת הקפיד עליך כבוד הרב "נאמן למרן"..
ודו"ק.
והדברים הם רק לעורר ולהדגיש לשאר חו"ר הפורום את סגנון הציבור במנוי.

כבוד הרב "מרן רבנו", מבין השיטים משמע שכבודו הוא מארגן האירוע ולא ש"שמע" על גודלו ותפארתו.
והנה, אדרבה, דבר גדול הוא להיות מן המעשים למען הכלל, ולהרבות כבוד לתורה ולתורת חכמי המזרח, אולם בציבור שלנו רגילים לשמוע את האמת בלי פילטרים ולא דרך כיבוסי מילים ופוליטיקות שמקובלות יותר אצל אחינו האש....ם...:sneaky:
ולכן אולי קצת הקפיד עליך כבוד הרב "נאמן למרן"..
ודו"ק.
והדברים הם רק לעורר ולהדגיש לשאר חו"ר הפורום את סגנון הציבור במנוי.
לזיכוי הרבים כאחד ששמע על האירוע, כתבתי הנתונים בדיוקם ואין כאן לא כיבס, ולא כל דבר קשור 'להם'. וכך טיפ לחיים - אי הסכמה לא מהוה אי כבוד

חזור
חלק עליון