• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

טהרת הבית קיצור ע"י מכון מאור ישראל

מה לא מובן, מה שמרן כתב הם מביאים ומה שהרב יצחק כתב לא מביאים. וזה קרה גם במהדורה החדשה שהורידו כל מיני מקומות...
זה לא קרה גם במהדורא החדשה אלא במהדורא החדשה.

שוב פעם קורה לי תקלה, שאני ראיתי רק את הוגה שהגבתי עליה (של מתלמידי הראשל"צ) ואחרי זה אני רואה שיש הודעות של נוריאל ועוד...
תקלה שקרתה כמה פעמים. הרב @מורשת מרן או הרב @בנימין לוריא ...
זו לא תקלה. זה פשוט מה שקורה כשאתה קורה את כל ההודעות בעמוד ויש עוד הודעות בעמוד נוסף, ואתה לא שם לב למטה שיש עוד עמוד, אז רק אחרי שאתה שולח הודעה קופצים לך ההודעות שבעמוד הבא.

בספר הם כתבו כי יצא חזון עובדיה שיותר חדש וציינו אליו.
''אשרי המאמין'' וגם זאת מה זה קשור להוציא את הילקוט יוסף אפשר להוסיף גם את החזון עובדיה ויש הרבה הלכות שכתובות בילקוט יוסף ובחזון עובדיה לא נכתבו להווי ידוע שספר חזון עובדיה עיקרו חידושי דינים של הרב . והילקוט יוסף הוא לפי סדר ההלכה פסקי דינים לפי סדר השו''ע
אבל להגיד את כל האמת למה השמיטו ? . מנהלי הפורום מעדיפים שלא נכתוב זאת ואני מכבד את הבקשה
(אתמול מי שהספיק לראות ראה לפני שנמחק אבל אני מאמין שהציבור היקר כאן לא תמים) וד''ל
אגב על ''דרשו'' שכבר מתחילה לא הביאו כלל פסקי מרן הקימו כל צעקה ובצדק ובראש המחאה עמד בפרץ מרן שליט''א ועכשיו שהביאו ואח''כ השמיטו באופן מכוון את מרן הראשון לציון שליט''א אסור לדבר ????
מה נעשה שאין מאיתנו מי שכואב לו על הפגיעה במרן שליט''א חבל!!! :mad::mad::mad:

נערך לאחרונה:
''אשרי המאמין'' וגם זאת מה זה קשור להוציא את הילקוט יוסף אפשר להוסיף גם את החזון עובדיה ויש הרבה הלכות שכתובות בילקוט יוסף ובחזון עובדיה לא נכתבו להווי ידוע שספר חזון עובדיה עיקרו חידושי דינים של הרב . והילקוט יוסף הוא לפי סדר ההלכה פסקי דינים לפי סדר השו''ע
אבל להגיד את כל האמת למה השמיטו ? . מנהלי הפורום מעדיפים שלא נכתוב זאת ואני מכבד את הבקשה
(אתמול מי שהספיק לראות ראה לפני שנמחק אבל אני מאמין שהציבור היקר כאן לא תמים) וד''ל
אגב על ''דרשו'' שכבר מתחילה לא הביאו כלל פסקי מרן הקימו כל צעקה ובצדק ובראש המחאה עמד בפרץ מרן שליט''א ועכשיו שהביאו ואח''כ השמיטו באופן מכוון את מרן הראשון לציון שליט''א אסור לדבר ????
פשוט וברור שזו לא הסיבה הכתובה ורמזתי מזה בהודעתי המלאה.
עכ"פ אני חושב שמנהלי הפורום יודעים מה הם עושים.
היתה מחלוקת גדולה ולא נעימה אי אז וב"ה שזה מאחורינו. אי אפשר להגיד שזה מושלם אבל המצב כעת עדיף ונתפלל ליותר ולא צריך ללבות את מה שהיה.

מישהו ראה את הספר יותר בזול?
ואם מישהו ראה חידושים כגון כת"י מיוחד של מרן זיע"א?

נערך לאחרונה:

מה זה קשור? תורה זה ירושה? בגלל שצריך להביא הגר"ע יוסף זיע"א אז צריך להביא גם את ילקוט יוסף?? מה זה קשור. אז לשיטתך צריך להביא גם את כל הפסקים של הצאצאים של הגר"ע יוסף?? למה לא כאב לך שלא מביאים הלכה ברורה?? וכן הפסקים של הגה"ר יעקב יוסף, וכן של הגר"א יוסף [שיש לנו הרבה פסקים משלהם כתובים], וגם מהספרים של הנכדים שלו שגם הם חיברו ספרים?!!!

הם בחרו להביא הגר"ע יוסף, וזה כבר דבר גדול [כשיש שלש מהדורות אחרות של משנ"ב שלא הביאו כלום!]

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
וזה כבר דבר גדול [כשיש שתי מהדורות אחרות של משנ"ב שלא הביאו כלום]
טעות שלך שאתה חושב שמי שמביא את מרן זצ"ל עושה טובה.

ובכלל לא הבנת את הנושא, היה הרבה ילקוט יוסף במהדורות קודמות, ופשוט עבדו חזק למחוק הכל, שלא יזכר כלל.

חזור
חלק עליון