• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

בע''ה ב''ה פסוקי אמונה וביטחון וקיווי לה' ברוך הוא ושיערים מדהימים מפי הרב מיכאל בוגנים שליט''א קו שיעור הרב 0733718155 הרב מוסר שיעור כל יום חובה אש.

שסניק

Well-known member
בע''ה ב''ה.
אור גדול אור האמונה הפציע בעולם.
כל יום ראשון שיעור חזק ביותר באמונה ובטחון וקיווי לה' ברוך הוא מפי הרב הצדיק הרב מיכאל בוגנים שליט''א
בבית הכנסת שטפנשט רחוב מהרש''ל 13 בני ברק.
שווה להגיע מניסיון אישי שיעור חובה ביותר אש שיעור שמחבר אותנו לה' ברוך הוא לקיווי והאמונה לה' ברוך הוא שזה תכלית בריאתנו ובאיתנו לעולם.
הקו שאפשר לשמוע את שיעוריו המרתקים של כבוד הרב מיכאל בוגנים שליט''א כל יום בערך 14 דק' חוץ מהשיעור הקבוע ביום ראשון 0733718155.
מייל לקבלת החוברת השבועית המחזקת כל שבוע עד אליך. rmB8009@gmail.com
שמעו ובואו ותחי נפשכם.
מצווה להפיץ כמה שיותר.
מצו''ב העלונים של כבוד הרב שליט''א.

קבצים מצורפים

• אור האמונה ויקרא 39.pdf
    476.4 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה שמיני 40.pdf
    461.4 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה אמור 41.pdf
    677.7 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה בהר 42.pdf
    490.3 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה בחוקותי 43.pdf
    504.3 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה במדבר 44.pdf
    448.7 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה נשא 45.pdf
    481.3 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה בהעלותך 46.pdf
    442 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה שלח לך 47.pdf
    486.5 KB · צפיות: 1
  • אור האמונה קורח 48.pdf
    505.3 KB · צפיות: 1
נערך לאחרונה:
בע''ה ב''ה.
פתיחה.
הביטחון מביא לישועה.
במבוכי החיים נתקל האדם לעיתים במצבי קושי וכאב, ואין הוא רואה את האור בקצה המנהרה. נראה כי אפסו כל הסיכויים, והישועה מאין בכלל תצמח??? במיוחד כשהסבל נמשך או תוכפות הצרות, קל כל כך ליפול לזרועות הייאוש, ולחוש כי אין כבר למה לקוות או לייחל. אלא אם יתרחש כאן נס גלוי! ואני? כלום ראוי אני לניסים??? וכי יש לי די זכויות? אינני בדרגה כה גבוהה...
אך האמת כה שונה, ברורה ומאירה!
הרי לנו מפורש בדברי קודשו של רבנו יונה שהמקווה והמצפה לישועת השם, אע''פ שאין לו זכויות, ויש לו עוונות רבים מכל מקום, כשבאים אליו צרות, נכנע הוא מפני בורא עולם ובוטח בהשם יתברך, ובכוח הבטחון זוכה לישועות!
ועד כמה שתולה תקווה ומצפה לישועת השם זוכה באותה מידת ביטחון לישועת השם כהרף עין.
עצום! הרי זה פתח תקווה אדיר למצפים לישועה!

חזור
חלק עליון