• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

עדכון אוצר החכמה

כעת 740 ש''ח [רק העדכון],יעלה בשבוע הס' 200 ש''ח פחות,
לדעתי עיקר התיקון שצריך הוא בהעתקת קטעים OCR יש ספרים שיוצא מאוד בהעתקה באופן משובש ,פניתי אליהם בזה בעבר ,ואין קול ואין קשב,אני באופן אישי הופך לPDF ומשם ע'''י ABBY 15 בד'''כ יותר מדוייק,יש תוכנה של רחמים יעקובוב לסריקה ,ולעשירים פתרונים היא עולה 600 ש''ח ועם פלג 900 ש''ח,במודל לדוגמא ששלח אלי היה הצלחה בפענוח שלו פי3 מ-ABBY,נשמח אם ישתדך עם אוצה''ח,ואולי לחצים עליהם יעשו את השדוך.

כעת 740 ש''ח [רק העדכון],יעלה בשבוע הס' 200 ש''ח פחות,
לדעתי עיקר התיקון שצריך הוא בהעתקת קטעים OCR יש ספרים שיוצא מאוד בהעתקה באופן משובש ,פניתי אליהם בזה בעבר ,ואין קול ואין קשב,אני באופן אישי הופך לPDF ומשם ע'''י ABBY 15 בד'''כ יותר מדוייק,יש תוכנה של רחמים יעקובוב לסריקה ,ולעשירים פתרונים היא עולה 600 ש''ח ועם פלג 900 ש''ח,במודל לדוגמא ששלח אלי היה הצלחה בפענוח שלו פי3 מ-ABBY,נשמח אם ישתדך עם אוצה''ח,ואולי לחצים עליהם יעשו את השדוך.
אם מגיע לי עדכון חינם. כמה יעלה (אם בכלל) החבילת עוז והדר?

740 ש''ח כדאי לחכות לשבוע הספר פחות כ200 ש''ח,
עיקר השדרוג הנדרש מאוצה''ח הוא סריקת OCRדברתי אתם ע''ז וכעת לא ראיתי התקדמות,אני בד''כ מעביר לפדפ ושם ABY 15בד''כ יוצא יותר מדוייק,קיים בשוק תוכנה של יעקובוב ,ולשירים פתרונים 600-900 עם פלג[בניסיון אתו הדיוק היה פי3 מABY].חבל שאוצה''ח לא משתדכים אתו אולי הלחץ יעשה את השדוך.

מי יודע כמה ספרים צריך לתת ע''מ לקבל שדרוג חנם
תשאל את הרב בצלאל דבליצקי: 8412949@gmail.com [בעיקרון הוא אמר לי לא מזמן שכבר אין לו כח לאנשים שאוספים ספרים ומביאים לו אם הוא לא מכיר אותם (כי בסוף מביאים לו חבורות שלמדו בישיבה וכד'... וכל מיני דברים שאף אחד לא צריך אותם....), אבל תנסה].

האם מותר לקנות אוצר החכמה, אחרי מה שכתבו בפורום...
גם מנהל הפורום כתב שם
מנהל 'הפורום'
אבל מנהלי אוצר החכמה כותבים שם?
כבר הובא כאן בפורום שבמהדורה החדשה של אוצה"ח השמיטו בספר מה שהיה צריך להשמיט.
ושמעתי ואיני יודע לאמת השמועה, ואולי רבי @אהרן כהן ידע לאמת, שכדי להשמיט, היה עליהם לפתוח את העדכון החדש, ולעשות בו שינויים, מה שגרם להם גם הוצאות כספיות וגם עיכובים בהוצאת העדכון, ועם כל זה עשו זאת לכבודה של תורה. ותשוח"ח להם על כך.

חזור
חלק עליון