• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ביאור נביאים כתובים

בס"ד כל הנ"ך מוכן ...
יש לשים לב כי שמנו דגש לא רק על ביאור המילים אלא שביאור ישכנע את הקורא כגון: אלופינו מסובלים! מי אלו אלופינו? הפירוש הנכון שהשוורים שלנו מסובלים בבשר ! ומה הקשר בין אלוף לשוורים? תשובה: כמו שכתוב שגר אלפיך ועשתרות צואניך מכאן ששור ניקרא אלוף... וכן על ערבים בתוכה תלינו כינורותינו איזה ערבים? הכוונה לעצי ערבה שעליהם תלו את הכינורות וכדו' לרוב...

בס"ד כל הנ"ך מוכן ...
יש לשים לב כי שמנו דגש לא רק על ביאור המילים אלא שביאור ישכנע את הקורא כגון: אלופינו מסובלים! מי אלו אלופינו? הפירוש הנכון שהשוורים שלנו מסובלים בבשר ! ומה הקשר בין אלוף לשוורים? תשובה: כמו שכתוב שגר אלפיך ועשתרות צואניך מכאן ששור ניקרא אלוף... וכן על ערבים בתוכה תלינו כינורותינו איזה ערבים? הכוונה לעצי ערבה שעליהם תלו את הכינורות וכדו' לרוב...
כבודו הוציא את זה מודפס?

מה שהלב חושק הכסף עושק...
אבל חלק כבר יצא....
כגון: תהילים, משלי ,איוב,
כל תרומה תתקבל בברכה...
הייתי ממליץ שאם תרצה להדפיס שוב או את מה שלא הדפסת, קצת לעבוד על העימוד שיהיה יותר נקי ויפה לעין.
קראתי מעט מהביאור ונראה שעשית עבודה מאוד יפה.

אולי תנסה למכור את זה לאיזו הוצאה מפורסמת עם גב כלכלי...
איך עושים זאת ? למי לפנות? ומה עלי לדרוש עבור זאת?
השאלה לא רק על הנ"ך אלא על יותר מ40 ספרים המוכנים לדפוס..
ראה רשימה שצירפתי בפורום שבוע שעבר...
יש לציין כי עשרות ספרים כבר הודפסו ויש לי חלק מהם במלאי ...
כגון: תנחומים, בדרך אל האושר, מסילת ישרים מחולק ומבואר, שערי תשובה, אורחות צדיקים, בדרך אל הש"ס , בדרך אך המשנה, אודך, הגדה של פסח לילדים מומלצת מאוד, בדרך אל הכתר, ועוד,

כגון: תנחומים, בדרך אל האושר, מסילת ישרים מחולק ומבואר, שערי תשובה, אורחות צדיקים, בדרך אל הש"ס , בדרך אך המשנה, אודך, הגדה של פסח לילדים מומלצת מאוד, בדרך אל הכתר, ועוד,
כל הספרים הודפסו בעירכה מסודרת ועימוד יפה וכו' (כמו בדרך אל האושר)?

ההגדה צבעונית ומאוד יפה ומעניינת ( עם ציורי יוני) כך שאני מבטיח לכל מי שיספר אותה לילדים שלו מובטח לו שהם לא ירדמו !!!
מחיר ההגדה 25 ש"ח לא כולל משלוח...
שאר הספרים שחור לבן...

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
דרך אגב הספר בדרך אל הכתר הוא ספר חיזוק לבחורי ישיבות ! מחזק מאוד מאוד!
הבן שלי סיפר לי שהיה בחור בישיבה שהכין את המזוודה שלו כדי לעזוב את הישיבה ...
הבן שלי נתן לו את הספר שיקרא, הוא קרא כל הלילה בבוקר הוא בא לבן שלי נתן לו חיבוק ואמר לו אני נשאר !!!

חזור
חלק עליון