• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בס''ד יצא לאור ספר "השבת הלכה למעשה" חלק ב' ובו 600 עמודים מסימן שא עד סימן שדמ

שלום וברכה.
ב''ה יצא לאור הספר השבת הלכה למעשה ח''ב.
ניתן להשיג את הספר ברשת חנויות ''יפה נוף'' בכל רחבי הארץ!!!

קבצים מצורפים

• תוכן עניינים.pdf
    111 KB · צפיות: 76
  • סימן שח.pdf
    148.4 KB · צפיות: 74
  • ספר השבת חלק ב.jpg
    ספר השבת חלק ב.jpg
    1.1 MB · צפיות: 104
נערך לאחרונה:
זה רשימת הסניפים ברחבי הארץ.
במקום שמסומן איקס - אזל.
במקום שיש וי ירוק - מלאי מלא.
במקום שיש וי חלש - מלאי הולך ואוזל.
בקיצור הזדרזו.
כתוב באשדוד שיש מלאי מלא, וכשהייתי שם היו 4 (אחרי שקניתי - 3), אם אין להם עוד באיזה מחסן אלא רק מה שיש בחוץ, אז כדאי לדעת שגם "מלאי מלא" זה רק כמה בודדים.

כתוב באשדוד שיש מלאי מלא, וכשהייתי שם היו 4 (אחרי שקניתי - 3), אם אין להם עוד באיזה מחסן אלא רק מה שיש בחוץ, אז כדאי לדעת שגם "מלאי מלא" זה רק כמה בודדים.
אמרו לי בהפצה שיש בכל מקום 10 ספרים.

תוכן הספר ממש ברמה גבוהה!
אבל מה שהכי שאהבתי זה צורת העימוד של לשון השו״ע למעלה ( כך נראה שזה לשון השו״ע ראיתי פה רק שתי סעיפים בתמונה) ולמטה הבירור בקצרה ובשתי טורים!! ולמטה מקורות לקחתי השראה לעצמי, אני מחפש סגנונות של עימוד מיוחדים וקלילים לעין כבר הרבה זמן .
יישר כוח גדול שתזכה להגדיל תורה ולאדירה

תוכן הספר ממש ברמה גבוהה!
אבל מה שהכי שאהבתי זה צורת העימוד של לשון השו״ע למעלה ( כך נראה שזה לשון השו״ע ראיתי פה רק שתי סעיפים בתמונה) ולמטה הבירור בקצרה ובשתי טורים!! ולמטה מקורות לקחתי השראה לעצמי, אני מחפש סגנונות של עימוד מיוחדים וקלילים לעין כבר הרבה זמן .
יישר כוח גדול שתזכה להגדיל תורה ולאדירה
תודה רבה רבה, ממש מחמם את הלב...

הספר החדש מופץ גם ב"אור החיים" או רק ב"יפה נוף"?
לא. רק ביפה נוף.
פשוט ח''א הופץ באור החיים, ואיפה שציינתי שם נשאר ספר בודד בכל סניף.
נ.ב. קיבלתי הבוקר עדכון שבאור החיים בסניף חבקוק אזל...

נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון