• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בקשה לדאוג לשלום העם ואיחוי הקרע בעם

עידית

New member
שלום רב,

שמי עידית ואני פונה בכל לשון של בקשה שתובילו את השינוי שנדרש בעם. רק אתם יכולים. אתם מפלגה שישבתם עם השמאל ועם הימין. מפלגה מתונה, שוחרת שלום. אני בת להורים שעלו לארץ ממרוקו. בת למשפחת אלנקווה מצד אמי . מעולם לא היתה כפיה דתית. מעולם לא הפריע למישהו דתי גם סבא שלי שהיה איש דת כל לבוש או פניה של אשה אליו. המצב שנוצר הוא מזעזע . קרע בעם, שיסוי ושנאה. בבקשה תפעלו מול כבוד הרבנים וכבוד המר״ן. אל תצביעו לאחר הפגרה עם החקיקה. תתנגדו שהחוקים יפלו שתיפול הממשלה. שתוקם ממשלה מאוזנת וראויה של ימין ושמאל מתון עם מפלגת ש״ס כמו שהיה תמיד. צריך שהכל יהיה בהסכמה. בש״ס יש אנשים מכובדים, ראויים, לא מתלהמים, לא מקללים, לא פרובוקטורים. אני מתחננת בבקשה תעשו הכל לשנות את המצב. תצאו כמו מושיעים ומצילים גם בפני השמאל החילוני. יעריכו את ההקרבה. הבוחרים של ש״ס יצביעו גם בבחירות הבאות. חיבים קול שפוי והוא רק אצלכם בידים שלכם. אשמח שתיצרו עמי קשר
תודה מראש
ובכבוד רב
עידית

נערך לאחרונה:
אין לך הרשאות מספיקות להגיב כאן.
חזור
חלק עליון