• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בקשת הקלטה של אזכרת רבינו עזרא עטייה ביזדים אשתקד.

ע"ה ס"ט

Well-known member
שנה שעברה באזכרה של חכם עזרא עטיה זצ"ל הרב המקדים ביזדים היה הרב יחזקאל סיטון, ומכיון שנפל השידור אין הקלטה לדר וסוחרת (ולכל האתרים מסתמכים עליהם), ומכיון שרוצים את דבריו לצורך תימלולם והעלאתם על מכבש הדפוס לכבודו של רב רבנן וגאון הגאונים זצ"ל, נשמח אם יש מי שמכיר מישהו שמקליט שם עם נגן וכד' שאולי יש לו את ההקלטה הזאת ?

בתודה מראש

שנה שעברה באזכרה של חכם עזרא עטיה זצ"ל הרב המקדים ביזדים היה הרב יחזקאל סיטון, ומכיון שנפל השידור אין הקלטה לדר וסוחרת (ולכל האתרים מסתמכים עליהם), ומכיון שרוצים את דבריו לצורך תימלולם והעלאתם על מכבש הדפוס לכבודו של רב רבנן וגאון הגאונים זצ"ל, נשמח אם יש מי שמכיר מישהו שמקליט שם עם נגן וכד' שאולי יש לו את ההקלטה הזאת ?

בתודה מראש
כוונתך לזה? בבקשה.

קבצים מצורפים

• הרב סיטון הרב המקדים.zip
    13.2 MB · צפיות: 2
אחד מתלמיד הרב סיטון ביקש ממני אחר השיעור להשיג את ההקלטה מכיון שהוא לא ידע שהוא יהיה רב מקדים ורק אח"כ שמע ע"כ ולכן לא שמע בשידור חי, וגם לא יכל לשמוע בשידור חוזר, וטרחתי אז באותו זמן עד שהשגתי וערכתי לו את ההקלטה בצורה מסודרת, וכעת רק חיפשתי במחשב...

אחד מתלמיד הרב סיטון ביקש ממני אחר השיעור להשיג את ההקלטה מכיון שהוא לא ידע שהוא יהיה רב מקדים ורק אח"כ שמע ע"כ ולכן לא שמע בשידור חי, וגם לא יכל לשמוע בשידור חוזר, וטרחתי אז באותו זמן עד שהשגתי וערכתי לו את ההקלטה בצורה מסודרת, וכעת רק חיפשתי במחשב...
ייש"כ עצום, וזכות הרבים תלוי בידך.
אם צריך קריידיט תכתוב לי באישי.

כעת אני שם לב שבקובץ שהעליתי אין את כל ההספד. יש רק 8 דקות ואז זה קופץ לדברי מרן הראש"ל שליט"א. אני צריך לבדוק אם הצלחתי להשיג הכל.
עכ"פ כעת זה מה שמצאתי ומקווה שזה יעזור, ואולי בכל זאת מישהו הקליט את הכל.

אכן, אני חושב שהצלחתי להשיג רק את מה שדר וסוחרת שידרו, כלומר רק את מה ששודר על ידם אע"פ שעצר באמצע, אבל מי שמשדר את זה בשידור חי זה נשמר לו, ואח"כ חתכתי וסידרתי את זה, אבל מה שבכלל לא שודר גם אין אצלי.
לכן, עדיין צריך לחפש אם מישהו הניח שם נגן וכד' והקליט את זה בעצמו.
מחילה. ניסיתי לעזור.

חזור
חלק עליון