• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בקשת עזרה: חומר הלימודים למבחני הרבנות - להאזנה

שילה אפרהימי

Well-known member
האם יש מישהו שהקליט טור בית יוסף, שו"ע ונו"כ, משנ"ב וכדו' בנושאי הרבנות (ציטוטים או סיכומים בעל פה) שאפשר להאזין ולחזור מהם תוך כדי נסיעה, הכנות לשבת וכדו'?

אולי זה יעזור לך: 03-3080484 שלוחה 1.
אח"כ: איסור והיתר - 1, טהרה - 2, שבת - 3
כעת אני רואה שרוב השיעורים שם סגורים בסיסמא.
יש דרך להוריד מהאתר?
יש למישהו ב-MP3 שיכול לשלוח?
ניתן ליצור קשר בפלאפון: 050-4119801
או במייל: ‫‎<3250695@gmail.com>‎‬

הרב אלקובי, מעביר נפלא על חומר מבחני הרבנות:
אם תרצה חלק מן השיעורים הורדתי אוכל לשלוח לך.
באמת נפלא!

הרב אלקובי, מעביר נפלא על חומר מבחני הרבנות:
אם תרצה חלק מן השיעורים הורדתי אוכל לשלוח לך.
באמת נפלא!
אשמח לקבל על איסור והיתר אם הורדת תודה

א. הורדתי את ר"ב א-ב ואיכות ממש לא טובה, קשה מאד לשמוע.
ב. אני מחפש שיעור שמעביר רק את הדברים של הב"י שו"ע וכו' בלי תוספות ובצורה פשוטה, כי אם יקח לי 50 דקות לחזור על שני סעיפים כמו בשיעור הנ"ל, איך אוכל לחזור על הכל בזמן?

א. הורדתי את ר"ב א-ב ואיכות ממש לא טובה, קשה מאד לשמוע.
ב. אני מחפש שיעור שמעביר רק את הדברים של הב"י שו"ע וכו' בלי תוספות ובצורה פשוטה, כי אם יקח לי 50 דקות לחזור על שני סעיפים כמו בשיעור הנ"ל, איך אוכל לחזור על הכל בזמן?
מזה, א-ב?
אם זה אלקובי אז:
א. יש כמה סבבים שהוא העביר את הנושא, תבדוק אולי סבב אחר (באיסור והיתר יש 3 סבבים) (-מהשיעורים שאני שמעתי שומעים מעולה, ומידי פעם הציבור שואל שאלה.)
ב.1. הרב אלקובי מעביר טור ב"י ונו"כ, בצורה קצת מורחבת (-לטעמי זה נהדר). וגם בצורה (יחסית) ארוכה ומאוד ברורה ומסודרת. (- ככה שאם אתה 'מתחבר' לשיעור, ורק הזמן זה בעיה, אולי תחשוב להריץ (פי - 1.5) את השיעורים.)

--

ובכל אופן, מתוך תשובתך נראה שזה לא מה שאתה מחפש. כל טוב.

גם לך.
כוונתי לסעיפים א וב' של סימן ר"ב.
אדרבה איזו סדרת שיעורים שלו כן מוקלטת באיכות טובה? אשמח לשמוע. אמנם אני בעיקר מחפש מהיר, אבל גם זה טוב. (בעיקר לפעמים אחרות כי הפעם אני בתפילה וברכות ושם זה באיכות לא טובה כאמור וגם אין לו שיעורים במתכונת הנוכחית..

גם לך.
כוונתי לסעיפים א וב' של סימן ר"ב.
אדרבה איזו סדרת שיעורים שלו כן מוקלטת באיכות טובה? אשמח לשמוע. אמנם אני בעיקר מחפש מהיר, אבל גם זה טוב. (בעיקר לפעמים אחרות כי הפעם אני בתפילה וברכות ושם זה באיכות לא טובה כאמור וגם אין לו שיעורים במתכונת הנוכחית..
לא יודע. לא למדתי. אבל, בתוך האתר, אם אתה מגלגל למטה. אתה רואה עוד סדרות שיעורים.

חזור
חלק עליון