• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בקשת עזרה

אליאב צוף

Active member
אני במשך תקופה ארוכה מחפש שם לספר של הלכה, לפי שמי ושם מור אבי גימ׳ וכו׳ ׳אליאב בן חיים׳ ..
ויש לי חומר בכמה נושאים, ככה שאני מחפש משהו כללי ולא לפי שם הנושא.
ועלה בדעתי לבקש אולי את עזרת הת״ח פה בפורום הבקיאים בספרים וסופרים, אם יש למישהו במקרה רעיון בזמנו הפנוי זה יהיה חסד עצום.. תודה מראש!

אני במשך תקופה ארוכה מחפש שם לספר של הלכה, לפי שמי ושם מור אבי גימ׳ וכו׳ ׳אליאב בן חיים׳ ..
ויש לי חומר בכמה נושאים, ככה שאני מחפש משהו כללי ולא לפי שם הנושא.
ועלה בדעתי לבקש אולי את עזרת הת״ח פה בפורום הבקיאים בספרים וסופרים, אם יש למישהו במקרה רעיון בזמנו הפנוי זה יהיה חסד עצום.. תודה מראש!
צוף דבש
צוף - זה שם המשפחה
דבש עולה 306 ביחד עם מספר האותיות 309
309 זה גימטריא אני אליאב בן אדוני אבי חיים

זה מלשון הפסוק נופת צופים. וכפי שאמר בפיוט יפה ותמה נופת צוף דבש... המתוקים מדבש ונפת (כתבו פה רמז על זה באחד האשכולות שזה ראשי תיבות לחלקים של התורה. לא זוכר כעת)

חכמת לב זה מתבקש!
או חכם לב
או חכים ליבא
באחרון יש אותיות שמך ושם אביך
נשמע מצויין !
צוף דבש
צוף - זה שם המשפחה
דבש עולה 306 ביחד עם מספר האותיות 309
309 זה גימטריא אני אליאב בן אדוני אבי חיים
ידעתי להעלות כאן, לא הייתי חושב על הרעיונות האלו בעצמי לעולם חחח .
האמת צוף דבש חשבתי לראשונה, אבל היה נראה יותר מתאים לחידושי תורה על הפרשה וכו׳ לא כספר הלכה.. אבל לאחר החשבון הנפלא הזה, אולי יש כאן מסר חד משמיים.. לדעתך מתאים השם ׳צוף דבש׳ כספר הלכה?

נשמע מצויין !

ידעתי להעלות כאן, לא הייתי חושב על הרעיונות האלו בעצמי לעולם חחח .
האמת צוף דבש חשבתי לראשונה, אבל היה נראה יותר מתאים לחידושי תורה על הפרשה וכו׳ לא כספר הלכה.. אבל לאחר החשבון הנפלא הזה, אולי יש כאן מסר חד משמיים.. לדעתך מתאים השם ׳צוף דבש׳ כספר הלכה?
ותשועה ברוב יועץ....

חזור
חלק עליון